banner851

banner614

ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTILAR

banner619

İnşaattan kalıp çalan hırsızlar, yakalanınca aksiyon filmlerini aratmayacak bir kovalamaca içine girdi. Minibüsle kaçan hırsızlar, çaldıkları kalıpları aracın camını kırarak yola fırlattı. Gölyaka gişelerinde minibüsü bırakıp yaya olarak kaçan hırsızları arama çalışmaları devam ediyor.

banner846
Asayiş 20.08.2015, 20:16
14194
ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTILAR
banner844
Körpeçler Mahallesi’nde bir inşaattan her biri 150 TL olan 150 adet kalıp malzemesi çalan hırsızlar ortalığı birbirine kattılar.
Hırsızlık yaparken yakalanan hırsızlar, malzemeleri yükledikleri minibüsle olay yerinden kaçmaya başladı. Hırsızları fark eden Osman Çelikarslan mal sahibi Murat Yıldırım’a haber vererek hırsızların peşine düştü. İhbarın 155’e düşmesiyle, emniyette alarma geçti.Takip edildiklerini fark eden hırsızlar minibüsün arka camını kırarak çaldıkları inşaat kalıplarını peşlerinden gelen Osman Çelikarslan’ın aracına fırlattı. Gölyaka gişelerinde bölge trafik ekiplerince kıstırılan hırsızlar, araçtan inerek yaya olarak yeşillik alana kaçtı. Hırsızların peşlerine düşen emniyet ekipleri, zaman zaman havaya ateş açtı.
İzini kaybettiren hırsızları bulmak için geniş kapsamlı çalışma başlatılırken, bölgeye gelen olay yeri inceleme ekipleri de araç üzerinde delil aradı.Olayla ilgili soruşturma sürüyor…
Yorumlar (3)
durmazsa vuracan 6 yıl önce
niye yakalamaya mahkemeye çıkarmaya çalışıyoruzki adam istemiyor işte önce dur diyeceksin baktın durmuyo vuracan gitsin
sevgi 6 yıl önce
Bu ara kudurdu bu millet gündüz gözüyle bahceye kurusumasi ve ayklamak icin serdigimiz findigi calmaya kalktilar. Yakalaninca brde piskin piskin siritiyorlar.
BÜLENT TAŞ 6 yıl önce
osmandan bişey kaçmaz yakalar.maşallah cok hızlı bi benim zeytinleri nereye sattığımı yakalayamıyor...
21°
parçalı bulutlu