banner851

banner614

POLİS, DENETİMLERİ SIKLAŞTIRDI

banner619

Düzce Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kurban Bayramı öncesi denetimlerini artırdı. Ekipler, bayramın huzur ve güven ortamı içerisinde geçmesi için tedbiri elden bırakmıyor.

banner846
Asayiş 21.09.2015, 17:40
3054
POLİS, DENETİMLERİ SIKLAŞTIRDI
banner844
Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri yaklaşan Kurban Bayramı’nın huzur içerisinde geçmesi için trafikteki uygulamalarına ara vermeden devam ediyor. Ekipler, şehre giriş çıkışların yapıldığı ana arterlerde konuşlanarak gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler halkın huzuru ve sürücülerin can güvenliği için yaptıkları uygulamalarının bir yenisini D-655 Karayolu üzeri Beyciler mevkiinde yaptı.

Karayolunun Düzce istikametinde uygulama yapan ekipler, durdurdukları araçlarda evrak ve emniyet kemeri kontrolü yaparak sürücülere de trafikte dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.


Ekiplerin bu tür uygulamaları Düzce halkının huzuru ve refahı açısından zaman zaman yapılacak. Bayram süresince de devam edecek uygulamalardan vatandaşlar memnun olduklarını belirtirken bu tür denetimlerin daha da sıklaştırılması gerektiğini söyledi.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (1)
deva 6 yıl önce
Anlaşılan ekonomi dar boğazda
25°
parçalı az bulutlu