banner851

banner614

POLİSİ ALARMA GEÇİRDİ

banner619

Dün akşam saatlerinde Kalıcı Konutlar Yolu üzerinde polisin dur ihtarına uymayan ve yine polisin üzerine kullandığı aracı sürerek kaçmaya çalışan şahıs, her yolu denedi ancak Cedidiye Mahallesi’nde yakalandı. Kaçan sürücünün çeşitli suçlardan araması olduğu ortaya çıktı.

banner846
Asayiş 12.08.2015, 10:48
5854
POLİSİ ALARMA GEÇİRDİ
banner844
Türkiye genelinde yaşanan terör olayları nedeni ile teyakkuzda olan emniyet ekipleri şüphelendikleri araç ve şahıslarda sorgu ve aramalar yapmaya devam ediyor. Dün akşam Saatlerinde Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu’nda emniyet ekipleri durumundan şüphelendikleri bir otomobili durdurmak istedi. Ancak otomobili kullanan sürücü durmak yerine, otomobilini kendisine dur ikazı yapan polis memurunun üzerine sürdü. Hızla kaçmaya çalışan otomobil sürücünü ekipler diğer ekiplere bildirildi. Cedidiye Mahallesi Eski Bolu Caddesi üzerinde uygulama yapan polis ekipleri, aracın kendilerine doğru geldiğini görünce aracın yolunu kesti. Araç sürücüsü polis ekiplerini fark eder etmez ara sokaklara girdi. Harekete geçen emniyet ekipleri aracı kovalamaya başladı.


Kısa sürede sonra uyanık sürücü farlarını kapatarak aracını Cedidiye mahallesinde park ederek kaçmak istedi. ancak uyanık sürücü kaçamadan yakayı ele verdi. Çok sayıda emniyet ekibini peşine takan duyarsız sürücünün aranması olduğu için kaçtığı öğrenilirken, park halindeki aracı yine emniyet ekipleri tarafından didik didik arandı. Araç sürücüsüne dur ikazına uymamak, trafiği tehlikeye düşürmek ve tehlikeli şerit değiştirmek gibi maddelerden ceza yazılırken; sürücü ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

HABER;İ.KELEŞ
Yorumlar (1)
can canan 6 yıl önce
ellerinize sağlık
17°
parçalı az bulutlu