banner614

ŞEKER TADINDA UYGULAMA

banner619

İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri kurban bayramı nedeni ile yaptıkları uygulamalarını sıklaştırdı. Jandarma bayram uygulamasında sürücülere ceza yazmak yerine kurallara uymaları konusunda uyardı. şeker ve kolonya ikram etmeyi de ihmal etmedi

banner846
Asayiş 24.09.2015, 18:49
1981
ŞEKER TADINDA UYGULAMA
banner844
Kurban bayramı boyunca trafik yoğunluğu nedeni ile İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri Yığılca yolu üzeri Hecinler mevkiinde uygulama yaptı. Ancak yaptıkları uygulama her bayram olduğu gibi ceza yazmak değildi. sürücülerle bayramlaşan jandarma ekipleri ardından çikolata ve kolonya ikram ettiler. Ekiplerin durdurdukları araçların sürücüleri rutin uygulama olduğunu düşünerek evraklarını uzatması üzerine jandarma trafik ekipleri bu uygulamanın ceza yazmak olmadığını belirtti ve dikkatli seyir etmeleri, emniyet kemeri takmaları uykusuz yola çıkmamaları ve  aşırı hız yapamamaları konusunda uyardı. Yapılan bu uygulamalardan memnun kaldıklarını ifade eden sürücüler çikolata ve kolonya ikramının ardından yollarına devam etti. Ekipler uygulamaların bayram boyunca sıklıkla devam edeceğini belirtti.

HABER;İ.KELEŞ
Yorumlar (3)
Siyah maske 6 yıl önce
Bize nedense hep motorlu polis denk geliyo oda fena kitliyo
ali 6 yıl önce
Gerçekten jandarma trafik ekipleri ne zaman nasıl uygulama yapacağını biliyor. Bu güzel uygulama için arkadaslara teşekür ederiz.
Aa 6 yıl önce
Hiç bize böyle uygulama denk gelmiyor
15°
az bulutlu