banner614

SEYYAR SATICI YAKALANDI

banner619

Düzce Belediyesine bağlı Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin kaçak ve belgesiz satış yapan seyyar satıcılara yönelik çalışması kapsamında 21 adet bebek koltuğuna el koyarken malzemeleri yapan şahsa 421 lira ceza uyguladı.

banner846
Asayiş 21.08.2015, 18:16
5595
SEYYAR SATICI YAKALANDI
banner844
Düzce Belediyesine bağlı Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin kalitesiz ürünleri belgesiz ve izinsiz satarak hem esnafı hem de vatandaşları mağdur eden seyyar satıcılara yönelik çalışmaları aralıksız sürüyor. Yapılan çalışmalar doğrultusunda, Ankara’dan gelerek D-100 karayolu Öztürkler kavşağı kenarında bebek koltuğu satışı yapan seyyar satıcıya ekipler müdahale etti. Seyyar satıcının tezgahında bulunan 21 adet bebek koltuğuna el konuldu. Düzce Belediyesinin deposuna götürülen ürünler için tutanak tutulurken seyyar satıcıya kabahatler kanununun ilgili maddesi gereğince 421 lira ceza kesildi.

Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, Düzce'de esnafların çıkarlarını korumak için operasyonların devam edeceğini dile getirerek  "Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak Düzceli esnafımızın çıkarları doğrultusunda Düzce'ye özellikle dışarıdan gelen seyyar satıcılara karşı mücadelemiz en üst seviyede devam ediyor.” dediler.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (19)
Vatandaş 6 yıl önce
Komik olaylar bunlar. Kendilerini küçük düşürüyolar. Ha bide balık baştan kokar.
ArAd 6 yıl önce
Asabi, dünyadan haberin yok anlatıyon
işte. Dere boyundaki o tezgahlar vergisini ödeyerek iş yapıyolar git bi sor sonra sor ne ayak. Hem ekmeğini elinden almışsınız falan diyosunuz ya millet saf mı da vergisini bilmemnesini ödeyerek iş yapıyo
Canbaz 6 yıl önce
Vergi Çalan veya kaçıranın teröristten ne farkı vardır.her kaçak mal pkkya giden vergidir.hesabı siz yapın.
asabi 6 yıl önce
çay boyundaki kokoreççiler filan ne ayak? Arabalardan aylık 100 tl alıyorsun, ya bu rezil herifler?Vergi veriyorlar mı? işgaliye? siz adı adresi belli namuslu vatandaşın tepesine inmeye devam edin! Günlük 30 tl isteyin internet ve ps3 salonlarından!
KARADAĞLI 6 yıl önce
ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE..! HELAL OLSUN ADAMIN EKMEĞİNİ NE GÜZEL ALMIŞLAR ELİNDEN. BURADAN TÜM HALKIMI UYARİYORUM MESAİ SAATİNDE SAGDA SOLDA LAK LAK YAPAN ZABİTA GORUPTE SİKAYET ETMEYEN KİM VARSA GÜNAHI BOYNUNA OLSUN BU ADAMİN VESSELAM
BRAVOOO 6 yıl önce
BİR PARKA HELA YAPAYAN ZİHNİYET ;İŞ BİR VATANDAŞA CEZA YAZMAYA GELİNCE ÇOK BAŞARILI. PEKİ O ZEHİRLİ DUMAN HER GECE BOĞAZIMIZI YAKIYOR YA, BELEDİYE KENDİNE CEZA KESER Mİ ACABA?? BU ZABITALAR BİR ZAMAN ÖNCEDE DÜKKANLARIN ÖNLERİNDEKİ DUBALARI ÇALMIŞTI..
hüsnü 6 yıl önce
vatandaş rumuzlu arkadaş haklı. zabıta kırk yılda bir balık tuttu övünüyor.akşam oldumu antep caddesi spor sokak rezaletinden geçilmiyor.dilenci çogaldı.mısıcılar çogaldı.rezalet.eski müdür hiç olmazsa müdahele ediyordu.yeni müdürü tanıyan yok.
VATANDAŞ 6 yıl önce
bu nasıl devlet ve yönetme mantığı doğuda hiçbir seyyr satıcıya mudahale edilemezken hatta onu bırak polise ve askere hesap soran eşkiyalara göz yumulurken batıda seyyar satıcıyı yakalamışlar sanki büyük bir başarının altına imza atmışlar yuhhhh
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık