banner851

banner614

SIR PERDESİ ARALANIYOR

Temmuz ayında metruk binada cesetleri bulunan 3 gencin ölümüne ilişkin sır perdesi aralanıyor. ilk incelemelere göre 3 genç uyuşturucu madde kullanmak için tuğladan yaptıkları ufak odanın yıkılması sonucunda merdiven boşluğundan düşerek hayatlarını kaybetti.

banner619
Asayiş 20.08.2013, 18:42
252
SIR PERDESİ ARALANIYOR

Düzce’de metruk halde bırakılan otel inşaatında 31 Temmuz günü asansör boşluğunda 3 ceset bulunmuştu. 10 metre yükseklikten düşerek öldükleri tahmin edilen gençlerin bir kaza sonucu mu yoksa cinayete mi kurban gittikleri araştırılmaya devam ediyor. Vatan gazetesinden Bülent Aydoğdu'nun haberine göre; Yapılan ilk incelemeler sonucunda 3 kişi sırtlarını dayadıkları tahmin edilen duvarın çökmesi sonucu asansör boşluğuna düşerek hayatlarını kaybettikleri belirlendi. Polis, Umut Uğur (26), Turan Gürbüz (34) ve Bayram Öztürk’ün (27) kimlik bilgilerine ulaştıktan sonra bu gençlerin uyuşturucu bulundurmaktan ve kullanmaktan kayıtlarının olduğu bilgisine ulaştı.

 

31 TEMMUZ'DA YAPILAN "OTEL İNŞAATINDA 3 CESET" BAŞLIKLI HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...


Savcılığın ve emniyetin olay yerinde yaptıkları incelemelerde 3 gencin düştükleri binanın 5. katında tuğlalardan duvar örüp kendilerine oda yaptıkları burayı da uyuşturucu kullanmak amacıyla kullandıklarını tespit etti. Gençler uyuşturucu kullanmak için burayı kullandıkları ve ördükleri duvarlar sayesinde dışarıdan fark edilmedikleri belirtildi. Yapılan ilk incelemelerde bulgulara ulaşılırken, Kesin ölüm nedenleri için adli tıptan gelecek raporların beklendiği bildirildi.

 

 

Yorumlar (0)