banner851

banner614

ŞOFÖRDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Düzce’de vatandaşlar otobüs şoförlerinin kimi zaman aşırı hızlı gittiğini kimi zaman yolcularla tartıştıklarını kimi zaman ise ani dur kalk yapmalarından yakınıyorlar. Bu şikâyetlere dün öğlen saatlerinde bir yenisi daha eklendi. Polis tutanaklarına da

banner619
Asayiş 24.10.2013, 18:36
225
ŞOFÖRDEN ŞİKAYETÇİ OLDU


Düzce’de vatandaşlar otobüs şoförlerinin kimi zaman aşırı hızlı gittiğini kimi zaman yolcularla tartıştıklarını kimi zaman ise ani dur kalk yapmalarından yakınıyorlar. Bu şikâyetlere dün öğlen saatlerinde bir yenisi daha eklendi.


Polis tutanaklarına da yansıyan olayda bir bayan yolcu Kirazlı Sapağından; önünde Mucurlu Devlet Hastanesi yazılı tabela bulunan 81 DF 748 plakalı otobüsüne bindi. Otobüsün Düzce Merkez doğru ilerlediği esnada ani firen yapması sonucu oturduğu koltuğun önünde bulunan demire kolunu çarparak zedelenmesine neden oldu. Kızılay kavşağına yaklaşan otobüs burada yolculardan bir kısmını indirirken kolu zedelenen yolcu otobüsün ön kapısına doğru ilerleyerek şoförün adını sordu.


Otobüs şoförünün yolcuya adımı neden soruyorsunuz? Demesi üzerine kolunu inciten yolcu arasında ağız dalaşı yaşandı. Yaşadıkları tartışmanın ardından Bayan yolcu, otobüs şoföründen şikâyetçi oldu. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Haber; İ. KELEŞ

banner844
Yorumlar (0)