banner851

banner614

SÜPER BABA!

banner619

D-100 Karayolu Kaynaşlı mevkiinde bir sürücü kucağına aldığı küçük yaşlardaki çocuğa otomobil kullandırırken fotoğraflandı. Uluslararası yolda sol şeritten ilerleyen çocuk sürücü pes dedirtti.

banner846
Asayiş 14.08.2015, 12:52
2872
SÜPER BABA!
banner844
Fotoğraf, D-100 Karayolu Kaynaşlı mevkiinden… Bir sürücü kucağında küçük yaşta bir çocukla trafikte öylece ilerliyor. Kaynaşlı mevkiinde plakası 14 DT ile başlayan bir otomobil sol şeridinden yavaşça ilerliyor. Arkasından gelen araçların korna seslerine aldırış etmeden aracı tekrar sağ şeride yanaştırıp sağ şeritten devam ediyor. Araç sürücüsüne tepki göstermek isteyen bazı sürücüler otomobilin sürücü kısmına baktığı esnada ise gözlerine inanamıyor. Otomobil sürücüsünün oğlu olduğu tahmin edilen küçük yaşlardaki çocuk, uluslararası bir yol olan D-100 Karayolu’nda araç kullandırıyor. Şaşkınlıklarını gizleyemeyen sürücüler ise bu duyarsızlığa “bu kadarda olmaz” demekten kendilerini alamıyor. Duyarsız sürücü kucağında çocukla birlikte gözlerden kaybolurken, ülke genelinde trafik teröründen ders almadığımızın göstergesi olan bu olaydan geriye elimizde bir kare fotoğraf kaldı.

Haber;İ.KELEŞ
Yorumlar (8)
Y 1 yıl önce
o çocuk benim ve şuan kendimi tokatlayasım var bi 5 dkli ine sğürüyim dedim amk gazete kapağı oldum
serdar 6 yıl önce
Asil kaza yapan yetiskin insanlar cocuguna 18 yasina kadar direksiyona otuurtmayan babalar sayasinde acemi sofor doldu memleket onu kucagina alan adam onun onlemini anliytr merak etmeyin babamdan allah rahzi olsun sayesinde 10 yasinda tam sogorduk
duygulu 6 yıl önce
Milletin canı o baba ile oğul arasindaki özlemden, yaşanmamış hayallerden daha önemlidir kardeşim. Insan canı herseyin üstundedir. Bunu d100 karayolunda yapmasin bir zahmet.
duygusuzluk 6 yıl önce
belki o baba aylardır belki yıllardır ayrıydı oğlundan kim bilir ne düşündü neyi paylaştı yaşamak isteyipte yaşayamadığı birazda baba oğul gibi düşünüp onların hislerini düşünüpte yorum yapsak....
Aziz Şahin 6 yıl önce
Allah Akıl veriyor ama bu garipler kullanamıyor. nan hayvanlar bile yolun kenarından gidiyor neyin kafasını yaşıyorsunuz.
DZC81 6 yıl önce
TRAFİKLE ŞAKA OLMAZZZ.BUNUN VEBALİ BÜYÜK OLUR SONRA?(ALLAH)KORUSUN
sancakli 6 yıl önce
Keşke plakayı alsaydiniz cezayı yerdi :) bidaha yapmazdi
mehmet 6 yıl önce
şımarıklık bunun yaptıgı
22°
kapalı