banner851

banner614

ŞÜPHELİ BEBEK ÖLÜMÜ

Beyciler Mahallesinde şüpheli bebek ölümü… Pazar günü ölen 5 aylık bebek ailesi tarafından Yığılca’da defnedildi. Bebeğin babasının Sağlık Ocağı’ndan rapor almak isteyince durum ortaya çıkarken, emniyet ekipleri soruşturma başlattı.

banner619
Asayiş 26.05.2014, 12:20
288
ŞÜPHELİ BEBEK ÖLÜMÜ

Beyciler Mahallesinde pazar sabaha karşı 5 aylık bir bebek babası tarafından ölü bulundu. Geçtiğimiz Cumartesi günü bronşit şikayeti nedeni ile babası tarafından Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırılan 5 aylık E.T. taburcu olmasının ardından ertesi gün sabaha karşı evde ölü bulundu.


Babası tarafından ölü bulunan 5 aylık bebek Yığılca’nın Çamlı Köyündeki mezarlığa ailesi tarafından hiçbir resmi kuruma başvurulmadan defnedildi.


Defin işlemleri için Beyciler Mahallesi’nde bulunan Sağlık Ocağına rapor almak için gelen baba sağlık ocağı doktorunun durumu şüpheli görmesi nedeni ile polis ekiplerine haber verdi.


Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Ekipleri sağlık ocağında bulunan ve defin işlemleri için rapor almak isteyen babanın ifadesine başvurdu. ölen 5 aylık E.T. nin bronşit hastası olduğu ve tedavi gördüğü öğrenilirken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

 

Haber;İ.Keleş

Yorumlar (0)