banner851

banner614

ŞÜPHELİ PAKET ALARMI

Düzce bu akşam hareketli saatler yaşadı. İki ayrı noktadan şüpheli paket ihbarı geldi. Bomba imha uzmanların olay yerinde yaptığı incelemelerde şüpheli paketlerden kitapçık ve boya çıktı.

banner619
Asayiş 09.09.2012, 21:03
211
ŞÜPHELİ PAKET ALARMI

Bu akşam 19.30 sıralarında Düzce merkez ve kervanda mevkiinden gelen şüpheli paket ihbarı emniyeti alarma geçti.
Spor sokak ile bankalar sokak arasında bulunan bir bankanın önüne bırakılan şüpheli paketi gören vatandaşlar, bomba olabileceği endişesiyle durumu polise bildirdi.
İhbar üzerine olay yerine gelen polisler, şüpheli paketin bulunduğu caddeyi yaya ve araç ulaşımına kapattı. Bomba imha uzmanlarına haber verildi.
Olay yerine emniyet şeridi çeken polis ekipleri herhangi bir patlamaya karşın güzergaha bomba imha ekipleri dışında kimseyi yaklaştırmadı. Özel kıyafetini giyen bomba imha uzmanının yaptığı inceleme sonrası şüpheli paketin içinde kitapçık olduğu anlaşıldı. Yine emniyet ekipleri aynı saatlerde Kervan’dan gelen şüpheli paket ihbarı üzerine olay yerinde yaptıkları incelmede, paketten boya çıktı.

Şüpheli paketlerin içinden bomba çıkmaması çevredeki vatandaşlara ve esnafa rahat bir nefes aldırdı. bomba imha ekipleri şüpheli paketleri incelemek üzere polis merkezine götürürken, vatandaşların meraklı gözlerle izlediği operasyonda kimsenin burnu kanamadan sona erdi .

Haber; İ. KELEŞ

Yorumlar (0)