banner851

banner955

Tek başına yaşadığı evde ölü bulundu.

Kültür Mahallesi'ne bağlı Mansur Bayram Caddesi'ndeki Sevgi Apartmanı'nda oturan Perihan Arslan saat 11.00 sıralarında evde ölü bulundu.

Asayiş 31.03.2009, 15:44
213
Tek başına yaşadığı evde ölü bulundu.
banner1032

Seçim sabahı kızıyla yaptığı son görüşmesin ardından banyoya giren Perihan Arslan, ayağının kayması sonucu başını yerdeki mermer taşa vurarak hayatını kaybetti. Olay, Kültür Mahallesi, Mansur Bayram Caddesi'nde bulunan Sevgi Apatmanı'nın 3. katında yaşandı.

Komşular evin zilini birkaç defa çaldı ve telefonla evi aradı ancak cevap alamayınca bir alt kattaki komşusunun banyosuna sızan suyu fark ederek olaydan şüphelenip hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri içeri girmek için itfaiye ekiplerini çağırdı.

Ekipler, evin kapısının çelik olması nedeni ile balkon kapıyı kırarak eve girebildi. Yerde yüz üstü bulunan Arslan'ın bulunduğu banyodaki şofbenin hala açık olduğu ve itfaiye ekiplerinin açık olan şofbeni kapattığı bildirildi. 1931 doğumlu olan Perihan Arslan'ın tansiyon hastası olduğu ve evde yalnız yaşadığı öğrenildi. Arslan'ın bir kızı olduğu ve kocasının hayatını kaybettiği de edinilen bilgiler arasında yer alırken evde niçin tek başına yaşadığı ise bilinmiyor.

banner844
Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu