banner851

banner614

Tır Hırsızları yakalandı.

banner619

24 Temmuz 2008 tarihinde Kdz.Ereğli'den saç yüklü olarak yola çıkan bir tır üzerinde bulunan yükle beraber çalınmıştı. Bugün ise tırı çalan şahıslar yakalandı.

banner846
Asayiş 25.07.2008, 19:25
209
Tır Hırsızları yakalandı.
banner844

Dün yaşanan tır hırsızlığıyla ilgili Düzce Emniyet teşkilatı olayla ilgili geniş tahkikat başlattı. Yapılan incelemelerde olay yeri inceleme sonuçları ve teknik takibat metotları kullanıldığı öğrenildi. Yapılan incelemelerin detaylandırılması ve geçmiş tarihlerde meydana gelen benzer hırsızlık olayları da mercek altına alındı.

Olayın üzerinden 12 saat geçmeden tır ve üzerindeki yük,olayın faili olduğu anlaşılan 5 kişi ile birlikte ele geçirildi. Güzergah üzerinde bulunan tüm illerde fiilen takip yapan Düzce Asayiş Şube ekipleri elde ettikleri tüm bilgi ve belgelerle tır ve üzerinde bulunan yüke İstanbul Pendik'te ele geçirdiler. Düzce'den takibe başlayan Asayiş Şubesi ekiplerine Gebze ve Pendik asayiş şubelerinin de destek vererek, tırda ki yük büyük bir depoda başka bir tıra nakledilmeden yakalandı. Tırın çalınması sırasında tırın içinde bulunan 2 kişi ve hırsızlık sırasında eskortluk yapan 3 kişi ele geçirildi.

Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerinin soruşturmayı geniş çaplı olarak devam ettirdiği öğrenildi.

Yorumlar (0)
14°
az bulutlu