banner851

banner614

USLANMIYORLAR

Kaynaşlı’da bir bağ evinde uyuşturucu alemi yapan şahıslara Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, baskın düzenledi. Gözaltına alınan 4 kişiden 2’sinin aynı suçtan sabıkları olduğu öğrenildi.

banner619
Asayiş 13.05.2014, 14:21
214
USLANMIYORLAR

Hükümet tarafından meclise getirilen yeni yasa tasarısı ile uyuşturucu kullananlara da ağır cezalar getirmeyi planlanırken, bu yasa tasarısını aciliyetini ortaya koyan örnekler hemen hemen hergün ortaya çıkıyor…


Yine Jandarma ekipleri, uyuşturucu alemi yapan 4 kişiyi yakaladı. Kaynaşlı Darıyeri Hasanbey Köyü Domuzdere mevkiinde bir bağ evinde uyuşturucu alemi yapıldığı ihbarını alan Düzce İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat ekipleri Gece saat 02.00 sırlarında operasyon düzenledi. bağ evine yapılan baskında A.E., F.K., K.A. ve S.O isimli şahıslar uyuşturucu partisi yaparken suçüstü yakalandı. Yakalanan şahıslar ile birlikte yüklü miktarda uyuşturucu madde, uyuşturucu içmek için kullanılan ve kova adı verilen düzenekler ele geçirildi. Şahıslar jandarmada yapılan ilk sorgularının ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edilirken, iki şahsın daha önce aynı suçtan sabıkası olduğu öğrenildi.

 

 

Haber;S.Kaşkır

banner844
Yorumlar (0)