banner851

banner614

UYUŞTURUCUYA BALYOZ KARARI

banner619

Düzce’de Son dönemde özellikle gençler arasında yaygınlaşan sentetik uyuşturucu maddesi bonzai’nin ihbar edilmesi durumunda ödenecek ikramiye yeniden düzenlendi. 1 kilogram bonzai'ye verilecek ikramiye 60 bin TL…

banner846
Asayiş 12.07.2014, 12:32
128
UYUŞTURUCUYA BALYOZ KARARI
banner844

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de tehlike sinyalleri veren bonzai için balyoz kararı çıktı.

 

 

İKRAMİYE DÜZENLEMESİ

 

Uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde elde etmek amacıyla ekilen bitki yakalamalarında ödenecek ikramiyelere ilişkin Bakanlar Kurulu Kararı Resmi gazetede yayımlandı. Kararda Türkiye'de adı sıkça anılan Bonzai'nin yakalanması durumunda ödenecek ikramiye kilogram başına 60 bin TL olarak belirlendi.

 

 

1 KİLOGRAM BONZAİ'YE VERİLECEK İKRAMİYE 60 BİN TL

 

Uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde elde etmek amacıyla ekilen bitki yakalamalarında ödenecek ikramiyelere ilişkin Bakanlar Kurulu Kararında en dikkat çekici artış Türkiye'de adı son günlerde sıkça anılan bonzaide yaşandı. 1 kilogram bonzaiye verilecek ikramiye sahipli yakalamalarda 60 bin TL, sahipsiz yakalamalarda 12 bin TL olarak belirlendi. Başbakan Erdoğan'da son olarak katıldığı Yeşilay derneğinin iftarında "Bonzai diye bir şey çıktı. Bir ulusun yok olması söz konusu. Çocuklarımızın, gençlerimizin sağlığını önemsiyorum. Mücadeleden asla taviz vermeyeceğim" ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
24°
kapalı