banner615

banner614

banner701

Yenikent'te Yangın!

banner619

Yenikent birinci bölge altıncı adada bulunan bir evde sabah saatlerinde çıkan yangında bir dairenin çocuk odası kullanılamaz hale geldi.

Asayiş 14.01.2008, 10:37
213
Yenikent'te Yangın!
banner785

Yenikent birinci bölge altıncı adada bulunan bir apartmanın üst katında sabah saat 09.15 sıralarında evin çocuğunun ateşle oynaması sonucu çıktığı sanılan yangında bir dairenin çocuk odası kullanılamaz hale geldi.

Yenikent birinci bölge altıncı adada bulunan bir binanın üst katında, Mehmet Canpolat ‘a ait olan ve Çetin Kahraman’ın kiracı olarak  oturduğu evde evin küçük çocuğunun ateşle oynaması sonucu başladığı tahmin edilen bir yangın çıktı. Binanın doğalgazlı olması nedeniyle binaya verilen doğalgaz hemen kesilirken, Düzce Belediyesi İtfaiye ekiplerinin üç araçla müdahale ettiği yangın kısa sürede söndürülürken, evin bir odası tamamen kullanılamaz hale geldi. Binadaki dairelerden birinde de Düzce Belediye başkan Yardımcısı Saffet pehlivan'ın oturduğu öğrenildi.

Apartmanda yaşayanlar yangın nedeniyle evlerinden çıkarak, endişe içinde yangın söndürülene kadar evlerine girmezken, olay ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)
10°
açık