banner851

banner614

YERDE BAYGIN BULUNDU

banner619

Çay Mahallesi’nde yerde yatan bir şahsı gören vatandaşlar emniyet ekiplerine haber verdi. Olay yerine ulaşan ekipler şahsı polis otosuna bindirerek hastaneye götürdü.

banner846
Asayiş 25.09.2015, 11:44
6599
YERDE BAYGIN BULUNDU
banner844
Sabah saatlerinde Çay Mahallesi Poyraz Sokak’ta yerde yatan şahsı gören vatandaşlar durumu emniyet ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine ulaşan emniyet ekipleri ayakta durmakta güçlük çeken şahsı hastaneye götürmek için uzun süre dil döktü.


Emniyet ekiplerinin haber vermesi üzerine Poyraz Sokak’a 112 Acil Servis ekibi istendi. Ambulansın geldiğini gören yarı baygın genç kaçmak istedi. Polis ekipleri yarı baygın bir şeklide ayakta durmakta güçlük çeken genci, ambulansa bindirmek istedi. Uzun süre çabalayan ekipler ambulansa binmek istemeyen gencin ailesine ulaşamaya çalıştı. Çevrede bulunan vatandaşlardan bilgi toplamaya çalışan ekipler yarı baygın genci polis otosuna bindirerek hastaneye götürdü. Hastaneye götürülen gencin uyuşturucu madde kullanıp kullanmadığı araştırılıyor.

Haber: İ.KELEŞ
Yorumlar (4)
sizlerdemi uyuştunuz. 6 yıl önce
Yahu arkadaş bir sivil toplum kuruluşuda bir imza kampanyası başlatacak bir stant açmazmı toplanan imzalarla uyuşturucu kullanan satan imal edenlere ağır yaptırımlar getirilmesi için, kanun çıkarılmasını istemezmi.
hey millet. 6 yıl önce
Çocuğun uyuşturucunun bağımlısı olduğundamı. yakın akrabalarından biri öldüğündemi.uyuşturucu kullanan sana zarar verdiğindemi bu pisliğin daha fazla yaygınlaşmaması için mücadeleye başlıyacaksın.
UYUŞMA UYAN UYAN 6 yıl önce
SİYONİST İSRAİLE PEŞKEŞ ÇEKENLER ÜLKEYİ YARINLARIN AFGANİSTAN BENZERİ BİR ÜLKE YAPIYORLAR SİZLER HALK OLARAK GEREKLİ TEPKİNİZİ KOYMAZ İSENİZ YARIN ÜLKE DÜNYA UYUŞTURUCU MERKEZİ OLACAK İŞTE O ZAMAN VAY HALİMİZE.
bu gençlerin nasıl bir ge 6 yıl önce
mübarek kurban bayramında uyuşturucu kullanacak kadar gözü dönmüş gençlere, gelecekte bu ülke emanet edilecek. peki ya sonrası ne olur. uyuşturucu bağımlısı gençlerin ana ve babası ne yapın edin bu bağımlılıktan çocuğunuzu kurtarın
19°
açık