banner851

banner614

YİNE İNTİHARA TEŞEBBÜS

banner619

Kaynaşlı'da ikamet eden 33 yaşındaki S.Ö 3 kutu ilaç içerek intihara teşebbüs etti. S.Ö tedavi altına alınarak midesi yıkandı.

banner846
Asayiş 13.07.2014, 17:28
257
YİNE İNTİHARA TEŞEBBÜS
banner844

Son zamanlarda artan intihar teşebbüsü vakalarına bir yenisi daha eklendi. İddiaya göre dün akşam saatlerinde ailevi nedenlerden dolayı bunalıma giren 33 yaşındaki S.Ö. 3 kutu ilaç içerek hayatına son vermek istedi. Kaynaşlı’da ikamet eden S.Ö. ilaçların sabah saatlerinde etkisini göstermesiyle fenalaştı. Durumu ailesi tarafından fark edilen S.Ö. hemen Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı. Hemen tedavi altına alınan S.Ö.’nün midesi yıkandı. Gencin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yaşanan bu olayın ardından akıllar yine bunalım sonucu çözümü ölümde bulan gençlerin sorunlarına yöneldi. İntihar girişi olaylarının genellikle yaş aralığı düşük bireylerde görülmesi sosyo-kültürel açıdan yeni neslin yetiştirilmesinde hatalar olduğunu ortaya koyuyor. Ortaya koyulacak çözümün de bireysel değil toplumsal bir içerikte olması zorunluluğu da ortaya çıkıyor.

 

Haber;E.Tınaz

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu