banner851

banner614

1 GECEDE 3 HIRSIZLIK

Düzce'de bir gecede 3 otomobil birden çalındı. Düz kontak yöntemiyle çalınan otomobillerden ikisi yakıtı bitmiş halde farklı mahallelerde bulunurken, polis her yerde hırsız ya da hırsızları arıyor.

banner619
Asayiş 27.11.2016, 13:15 27.11.2016, 23:22
3641
1 GECEDE 3 HIRSIZLIK

Düzce'de son dönemde artan araç hırsızlığına dün gece yenileri eklendi. 2 farklı mahallede aynı gecede 3 otomobil birden çalındı. Araçlardan ikisi yakıtı bitmiş vaziyette terkedilmiş halde bulundu. Edinilen bilgilere göre; ilk iki hırsızlık olayı Aziziye Mahallesi'nde yaşandı. Ferit Şişman ile ismi öğrenilemeyen bir kişiye ait otomobiller gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Araçların çalındığının farkedilmesi üzerine haber verilen emniyet ekipleri, verilen adreslerde delil çalışması ve inceleme yaptı. Hırsızlık olayından saatler sonra arama çalışmaları sürerken Aziziye'den çalınan iki otomobilden Ferit Şişman'a ait olan Burhaniye Mahallesi'nde diğeri ise Mergiç Mahallesi'nde bulundu. Polislerin otomobillerde yaptığı araştırmada, düz kontak yöntmiyle çalındığı ve yakıt ibresinin 0'a indiği tespit edildi.

Aynı gece 3. araç hırsızlığının adresi ise Burhaniye Mahallesi oldu. Evinin önünde park halinde olan Beycan Duman'a ait otomobil de hırsızların hedefi oldu. Polis hem son çalıntı aracın bulunması hem de araçları düz kontak yöntemiyle çalan hırsız ya da hırsızları yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Yorumlar (1)
vatandas 5 yıl önce
yalniz resımde gorundugu gıbı adammıs calmıs ama benzın bıtınce yola bırakmamıs kaldırıma cıkarmıs basına bısey gelmesın dıye demekkı gezmek ıcın calmıslar demekkı genclerın ısı BENCE