banner851

banner614

1 GÜNDE 2. OTOBÜS KAZASI: 2 YARALI

banner619

Sabah saatlerinde Çavuşlar Mahallesi'nde yoldan çıkan halk otobüsünden saatler sonra bir otobüs daha kazaya karıştı. D-100 Karayolu Çoban Kavşağı'nda belediye otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.

banner846
Asayiş 31.10.2019, 20:05 01.11.2019, 13:58
3419
banner844
Düzce'de trafiğin en yoğun olduğu noktalardan biri olan Çoban Kavşağı'nda akşam saatlerinde yaşanan kazada 2 kişi hastanelik oldu. Edinilen bilgilere göre; Fatih S. İdaresindeki otomobil önünde ilerleyen Düzce merkez-Beçiyörükler hattında sefer yapan Aydın G. idaresindeki belediye denetimli özel halk otobüsüne kavşakta arkadan çarptı. Çarpışmanın şiddetiyle otomobilin sürücüsü Fatih S. ile aynı araçtaki yolcu Abdullah D. yaralandı. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri ilk müdahale sonrası yaralıları ambulansla hastaneye kaldırdı. Polis araçlar yoldan kaldırılana kadar kavşakta ulaşımı kontrollü sağladı. Kaza sırasında otobüsteki yolcular kısa süreli panik yaşarken, sabah saatlerinde merkeze bağlı Çavuşlar Mahallesi'nde de bir otobüsün yoldan çıkıp yeşillik alana dalması 'bir günde iki otobüs kazası ucuz atlatıldı' dedirtti.
Yorumlar (18)
Mesafe kısa 2 yıl önce
Ya şu otobüs çarşıya 7-8 km boş gitse ne olur Allah aşkına.Dönüşte 60 kişiyi paketliyor zaten.Hat kısa,maliyet az yol parası fazla.Millet 2,5-3 ₺ verince 1-2 saat yol gidiyor hani o dediğiniz Büyükşehir'lerde.Ama sizin göz aç.Ayda 7-10 binden aşağı kâr cebe girdi mi zarar ettik diyorsunuz.
Beçi Olmasaymış 2 yıl önce
Kafa çalışsa Beçi olmasa neyle gideceksin demez.Beçi olmasa belediye büyük konforlu araç koyar kâr gözetmez.İnsanlar rahat yolculuk yapar soğukta yarım saat bekleyip kalabalıkta cama yapışık gitmez.İnşAllah batar gider bunlar da Milet kurtulur
Klasik Düzceli Cehaleti 2 yıl önce
Lafa bak binmek zorunda değilsin.Belediye üniversiteye otobüs koyacak diye ödünüz koptu pasta dilimi küçülecek diye.Hak yiyen hırsızlar neden 4-5dk değil de 6-7dk yapıyorsunuz arayı.İst adamlar hizmet veriyor 40km 2,5₺ alıyor.gözünüz doysun
Dünyanın Parasıymış 2 yıl önce
Dünyanın parasını kazananlar asla şoförlük yapmaz atıp tutmayın. Beğenmiyorsanız binmeyin zorla bindirilmiyorsunuz? Var mı araban yok! O zaman gidip ticket alıp mecbur bineceksin!
Beçili 2 yıl önce
Kimseyi zorla bindirmiyorlar minibüslere. İstanbuldan ordan burdan gelip de buraları kötülüyorsunuz büyük şehirlerdeki minibüslerin halini neden anlatmıyorsunuz? Orda da aynı bunlar halk otobüsü ve dolu gitmek zorunda işci servisi değil tamammı?
Nankör Olmayın 2 yıl önce
Bu minibüslerle gidip gelen ve bu minibüsleri eleştirenler var mı maddi durumunuz? Alabiliyormusunuz kendinize ait bir araç? Yok dimi o zaman minibüse devam boşuna konuşup vakit harcamayın hadi işinize!
Beçi Sakini 2 yıl önce
Bu arabalar olmasa nasıl gidip geleceksin sana soruyorum neyi Allah çıkarcak? Beğenmiyorsan ve paran çoksa git araba al binme bu minibüslere! Allah çıkarcakmış..
!
İnsan olun 2 yıl önce
Geçmiş olsun demek lazım gerisi boş panayır yapmaya gerek yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26°
hafif yağmur