banner851

banner955

1 KİŞİ DAHA GÖZALTINA ALINDI…

Jandarma ekipleri, Düzce il genelinde uyuşturucu tacirlerine ve kullanıcılarına göz açtırmıyor. Son günlerde Düzce’de uyuşturucu satışı ve kullanımına yönelik olaylarda artış gözlemlenirken, polis ve jandarma ekipleri de denetimlerini sıklaştırdı. En son dün gece saatlerinde şüphe üzerine durdurulan bir otomobilin içerisinde uyuşturucu madde ve uyuşturucu kullanmaya yönelik aparatlar ele geçirildi. Araç sürücüsü jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Asayiş 04.10.2021, 12:23
1824
1 KİŞİ DAHA GÖZALTINA ALINDI…

Düzce’de uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik suç oranlarında son yıllarda artış olduğu gözlemleniyor. Polis ve jandarma ekipleri il genelinde uyuşturucu madde satıcılarına operasyon üzerine operasyon düzenlerken, kullanımını engellemek için ise denetimlerini sıklaştırdı.

Dün merkeze bağlı Çerkeztaşköprü Köyünde devriye görevi ifa eden Jandarma ekipleri, şüphelendikleri Y.M idaresindeki bir otomobili durdurdu. Jandarma ekipleri tarafından otomobil içerisinde yapılan kontrollerde, 1 gram metanfetamin, 1gram kubar esrar, uyuşturucu içiminde kullanılan payp, kartuş, cam pipo ve cam aparatlar ile çakmak gazı tüpleri ele geçirildi.

Otomobil sürücüsü Y.M jandarma ekipleri tarafından “Uyuşturucu Madde Kullanma ve Bulundurma” suçlamasıyla gözaltına alındı. Y.M’nin Düzce İl jandarma Komutanlığı’ndaki sorgusunun devam ettiği öğrenildi.   

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Şaban acar 1 yıl önce
Sen kömürü 2.800 yaparsan hergün zamları kapıya dayarsan,verdiğin maaşta sadaka olunca,suç patlar,musluklar altın,günlük milyonlar harcanır sarayda,sonra bakkal yol denetle,gülerler adama valla
kimyasal 1 yıl önce
çoluk çocuğun elinde kimyasal maddeler yazık..
Yeni Sayımız