banner851

banner955

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, ilçede bir adrese düzenledikleri operasyonda çok sayıda ruhsatsız tabanca, ruhsatsız av tüfeği, av tüfeği fişeği ve bir miktar uyuşturucu madde ele geçirdi.

Asayiş 13.01.2022, 21:59
6434
1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…
banner986

İl genelinde uyuşturucu ile mücadele çalışmalarına aralıksız devam eden Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerinin, operasyon için son durağı Yığılca ilçesi oldu. Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Yığılca Jandarma Ekipleri A.A isimli bir şahsın, evinde uyuşturucu madde bulundurduğuna yönelik ihbar aldı.

İhbarı değerlendiren jandarma ekipleri, bugün akşam saatlerinde A.A’nın Yığılca ilçesinde bulunan evine operasyon düzenledi. Evde yapılan aramalarda 5 gram kubar esrar maddesinin yanı sıra 2 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız av tüfeği ve 49 adet av tüfeği mühimmatı ele geçirildi.

Operasyonda A.A gözaltına alınarak, işlemleri için Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürülürken, ekipler tarafından ele geçirilen 2 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız av tüfeği, av tüfeği fişekleri ve kubar esrar maddesine el konuldu.

A.A’nın yarın jandarmadaki işlemlerinin ardından Yığılca Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Sinan 8 ay önce
Yazık günah deyilmi
Vatandaş 8 ay önce
Yığılcalıların yoğun olduğu mahallelerde denetlensin..
zheko 8 ay önce
yaptığın yorumla senin de gözetim altınla tutulman gerektiği aşikar maalesef !
21
kapalı