banner851

banner955

1 KİŞİ GÖZALTINDA…

Akçakoca ilçesinde jandarma ekiplerinin Edilli Köyü’nde bir kişiye ait ev ve bahçesine yönelik düzenledikleri operasyonda, son ayların en yüksek miktarda uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Operasyonda bir kişi gözaltına alınırken, ele geçirilen uyuşturuculara ise, imha edilmek üzere el konuldu.

Asayiş 30.09.2021, 18:54
3956
1 KİŞİ GÖZALTINDA…

Akçakoca ilçesine bağlı Edilli Köyünde İ.D.G isimli bir şahsın bahçesine yasa dışı kenevir bitkisi ektiği ve evinde de yüksek miktarda uyuşturucu madde bulunduğu ihbarı üzerine, Düzce İl Jandarma Komutanlığı KOM Timleri ve Akçakoca İlçe Jandarma ekipleri harekete geçti.

Akçakoca Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda İ.D.G isimli şahsın evine operasyon düzenleyen jandarma ekipleri, ikamette yaptıkları aramalarda 72 buçuk kilo gram kubar esrar maddesi, bahçesinde yapılan aramalarda ise boyları 200 – 280 santim arasında olan 17 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Operasyonda ayrıca, İ.D.G’nin kenevirleri kurutmak maksadıyla evinin çatı katına kurduğu düzenek bulundu.  

Operasyonda gözaltına alınan İ.D. G Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınarak, işlemleri için İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü. İ.D.G’nin yarın Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan Akçakoca Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Ali 1 yıl önce
her haber de uyuşturucuya ağır darbe diyorsunuz ama ertesi gün yine en az iki haber çıkıyor. Şaka gibi yani.... hacıyatmaz misali vurdukça geri geliyor..
Vatandaş 1 yıl önce
Helal olsun Jandarmaya
Şaban acar 1 yıl önce
Kenevir deyilmi bunlar izinli ekilenlerden,,
Yeni Sayımız