banner851

banner614

1 KİŞİYİ ÖLDÜRMÜŞTÜ

banner619

Cuma gecesi Çavuşlar Mahallesi’nde bulunan alkollü restoran çıkışında olay çıkararak silahıyla bir kişiyi öldüren A. K. isimli şahıs, mahkemeye çıkarıldı. Şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

banner846
Asayiş 01.10.2018, 13:06 02.10.2018, 15:47
10002
banner844

Cuma gecesi Çavuşlar Mahallesi'nde bulunan alkollü bir restorandan çıkan A. K., silahına sarılarak sağa sola ateş etmeye başlamıştı. Bu sırada olay yerinden geçen Çavuşlar Mahallesi Muhtarı Cengiz Beşel göğsünden yaralanırken bir şahıs da başından aldığı kurşunla hayatını kaybetmişti.Olaydan sonra ekipler tarafından bulunarak gözaltına alınan A. K. isimli şahıs, sorgusunun ardından Düzce Adliyesi’nde mahkemeye çıkarıldı.  Şahsın sakin tavırları da dikkatlerden kaçmazken şahıs, çıkarıldığı mahkemedeki ifadesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (9)
laz 3 yıl önce
düverdüzüüülüüü bilip bilmeden konuşma istersen
harun 3 yıl önce
gerçekçi söylede bilelim o zaman aslını
kurtlar vadisi 3 yıl önce
Halo dayı sen misin?
Gecekçi 3 yıl önce
Ben ömrümde böyle bir senaryo görmedim olayın Aslı’yla yazılanlar çok farklı yazık yazık
Kuru- duverduzluye 3 yıl önce
Duverduzlu koyunde sakin yasamina bak. Baska da dicek bisey yok!
DÜZCEYE YAKIŞMAYAN ŞEYLER 3 yıl önce
BÖYLE YERLERE NEDEN RUHSAT VERİP ÇALIŞMASINA MÜSADE EDERLER ANLAMIYORUM, ELBETTE ÖYLE YERLERDE HER TÜRLÜ OLAYLAR DA OLUR, İÇECEK OLAN YİYORSA GİTSİN EVİNDE İÇSİN
hayal 3 yıl önce
ölen gömüldü, vuran tutuklandı, tesadüf eseri oradan geçmekte olan muhtar (gülünç) yaralı hastanede yatıyor. peki içkili mekan ne yapıyor tabi ki yeni kahramanlarını bekliyor bu sefer nasıl bir senaryo yazılacak bekleyip göreceğiz.ben söyleyeyim magandanın teki silahını ateşliyor yoldan geçen çocuğun başına isabet edip yaralanıyor. yazııkk günah. içki her türlü kötülüğün anasıdır.
vatandaş 3 yıl önce
60 yaşında ki adama dikkat etmek lazım ! bazı hayatın kuralını bilmeyenler nerede duracaklarını da bilmiyorlar yazık olmuş .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın