banner851

banner614

1 UYUŞTURUCU TACİRİ HAPSİ BOYLADI…

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekiplerince şehir merkezinde durdurulan araçta uyuşturucu madde ele geçirildi. Araçta bulunan 5 kişi gözaltına alınırken, 1 kişi sevk edildiği mahkemece ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

banner619
Asayiş 04.10.2021, 16:46 04.10.2021, 16:53
4360
1 UYUŞTURUCU TACİRİ HAPSİ BOYLADI…

Düzce’de uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik polis ve jandarma ekiplerinin başlattığı top yekûn mücadele çalışmaları artarak devam ediyor.

Kiremit Ocağı Mahallesinde, yol kontrolü yapan Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, şüphe üzerine bir otomobili durdurdu. Otomobil içerisinde bulunan 5 kişinin üzerinde ve araçta yapılan aramalarda, 7 parça halinde 15 gram Sentetik Kannabinoid maddesi ve 4 parça halinde 15 gr Metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Gözaltına alanın 5 kişiden 4’ü Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, uyuşturucu madde satışı yaptığı belirlenen bir kişi ise, emniyetteki işlemlerinin ardından ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak’ suçundan tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
halk 2 hafta önce
afganlıları denetleyin önce..
KokunuzKurusun 2 hafta önce
Isimlerini verinde dışarıda başları dik gezmesinler
Memleket sevdalısı 2 hafta önce
Narkotik de Sarı komser var maşAllah uçanı da alıyor kaçanı da