banner851

banner955

11 ÇETE ÜYESİ DAHA YAKALANDI

Düzce’de uyuşturucu ve fuhuş ticareti yaptığı öne sürülen çeteye yönelik geçtiğimiz günlerde 22 şahsın gözaltına alındığı operasyon kapsamında çete ile bağlantısı olduğu tespit edilen 11 şüpheli şahıs daha gözaltına alındı.

Asayiş 23.03.2018, 09:48 24.03.2018, 13:31
4800
banner1032

Düzce’de uyuşturucu ve fuhuş ticaretine yönelik gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda çetenin kökü kazınıyor.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Düzce ili ve çevresinde “Uyuşturucu Madde Ticareti” yaptıkları, “Fuhuş İçin Yer Temin” ettikleri ve “Fuhşa Aracılık” ettikleri şüphesi ile 22 şüphelinin gözaltına alındığı operasyon devam ediyor.

Geçtiğimiz 23 Şubat tarihinde Düzce İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova ve Kaynaşlı İlçe Jandarma komutanlıklarının destek verdiği eş zamanlı operasyonla Düzce’de uyuşturucu ve fuhuş ticareti yaptıkları ileri sürülen 22 şüpheli gözaltına alınmıştı.

Operasyon kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde çete ile bağlantısı olduğu tespit edilen 11 şüpheli şahıs daha gözaltına alındı.

Haber: Ö.YILMAZ
 
banner844
Yorumlar (5)
metin 5 yıl önce
TVdeki fuhuş yayınlarınada engel olunsun. Toplumu bozuyor.
be 5 yıl önce
Fuhuş yapanada ticaretini yapanada 30 yıl ağır hapis yesinler. Bunlara göz yuman varsa onlarada ceza verilsin. Ve uyuşturucu satanlara kullananlara ve buna göz yumanlarada öyle.
Hayde 5 yıl önce
Versin yargı cezasını 15 er yıl hapis çocuklarımızı sokağa çıkaramıyoruz
bitmez bunlar 5 yıl önce
Gölyakada yeni mahalle ve fatih (kum ocağı) cami arasında bulunan bölgede camiye giden 10-15 yaş arasındaki çocukların önünü kesen uyuşturucu kullanan kişiler var, çocuklar camiye gelmediklerinde ortaya çıkmış
helal olsun 5 yıl önce
Bu gidişle polis jandarma köklerini kurutur bunların İnşAllah
21
açık