banner851

banner955

112’Yİ HAREKETE GEÇİREN İHBAR

Hasta sağlığının önemine dikkat çekmek ve ihbarlara müdahale süresini ölçmek amacıyla 112 Acil Servis ekiplerine yapılan tatbikatta ihbar yapılan bölgeye 3,5 dakikada ulaşıldı.

Asayiş 15.03.2018, 11:23 16.03.2018, 15:34
7437

Düzce 112 Acil Servis ekiplerinin ihbarlara ne kadar sürede müdahale ettiği son tatbikatta gözler önüne serildi. 

112 Acil Çağrı Merkezi, bugün ekiplerin ne kadar sürede kazaya ulaştığı kontrol etmek için Şıralık Mahallesi Beyköy Yolu üzerinde bulunan ve Jandarma Çeşmesi olarak bilinen noktada 2 yaralanın olduğu kaza ihbarında bulundu.

İhbarı alan Beyköy ve merkezde bulunan sağlık ekipleri hemen yola çıktı. Tatbikatta ekipler, kaza ihbarı yapılan bölgeye 3,5 dakika gibi kısa bir sürede ulaştı. Beyköy’de bulunan ekibin ihbarı 30 saniye geç almasına rağmen 3,5 dakikada bölgeye varmayı başarırken, merkez ekipler de anında çıkarak tam 3,5 dakikada ulaştı.Meraklı bakışlarla kazayı arayan ekipler, ihbarın tatbikat amaçlı olduğunu bölgeye geldiğinde anladı.

Yapılan tatbikat ile hasta sağlığının önemine dikkat çekilerek ihbarlara en kısa sürede ulaşım sağlanmasının amaçlandığı belirtildi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (10)
beyköylü 5 yıl önce
numan hoca onalrı aradı sonra onlar geldi helel olsun numan hoca doktorluğu bıraktı şimdi ise koltuk sevdasında
Akıl 5 yıl önce
O yolda iyi gelmişler valla,yolun ortasında kuyu gibi çukur var orada mezarlığa yakın kısımda, ve yolda göl gibi su birikiyor.Milletin trilyonlarını döküp yol yaptınız yol yine bir halta yaramadı.Allahtan korkmuyorsunuz.
düzceli 5 yıl önce
devlet ambulans personel ve mal hizmet alımlarına yaptıgı masrafın birazınıda düzcedeki yollara yapsa.düzcede 24 saat ambulanslar viyak viyak siren bağırtıyor.her yer ışık olduğu için
K. Kurtoğlu 5 yıl önce
Herşey güzelde şu Beyköy Düzce arası yol bi yapılsa daha güzel olacak. Çile çekiyoruz resmen
M.GÜLER 5 yıl önce
Sağlık Kurumlarında, çanla başla çalışan tüm personele çok çok teşekkürler.İyiki varsınız.
Dr. 5 yıl önce
Ayni tatbikati itfaiyeyede yapsalar iyi olur
Ali Taran 5 yıl önce
Numan hocanın reklamları; dün sağlık-der bu gün 112 ile haberler,neyin çalışmasıdır bu müdürlükte koltuk kapma mı,yaklaşan sendika seçimlerinde aday olmak veya adayınıza destek çalışması mı??
Şinasi bey 5 yıl önce
Hemşiresine Att’sine lafımız yok ancak bu sağlık müdürlüğü idari bölümde çalışan doktorlar işlerinden çok birbirinin dedikodusunu yapıyor kuyusunu kazıyorlar. Nerde meslek etiği?
Vatandaş 5 yıl önce
Geçen gün ambulans çağırdım Allah razı olsun hemen geldiler çok teşekkürler 112
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık