banner851

banner955

1.5 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU İMAM KURTARDI

Akçakoca Balıkçı Barınağı’nda üç metre derinliğindeki beton blokların arasına düşen 1 buçuk yaşındaki çocuk, cami imamı tarafından kurtarıldı.

Asayiş 04.06.2017, 12:13 05.06.2017, 15:50
9520

Akçakoca Balıkçı Barınağı’nda üzücü olay… Barınakta bulunan 50 santimetre çapında ve 3 metre derinliğindeki beton blokların arasına düşen 1 buçuk yaşındaki çocuk cami imamı kurtardı.

Talihsiz olay, Akçakoca’da bulunan balıkçı barınağının kuzey mendireğinde meydana geldi. Yürüyüş yapmak ve çocuklarıyla birlikte vakit geçirmek amacıyla balıkçı barınağına gezmeye gelen genç anne-baba, 1 buçuk yaşındaki çocuklarını bebek arabasından indirdi. Bebek arabasını iterek yürüyüş yolundan çıkan çocuk, 2 beton blok arasına kafa üstü düştü. O sırada oltasını atmış balık tutan Cumayeri Evliya Camii İmamı Atilla Gökdağ hemen yardıma koştu ve çevredeki vatandaşların da yardımıyla sarktığı delikten çocuğu kurtardı.

Korkudan ağlayan talihsiz çocuğu anne ve babası kucağına alarak sakinleştirmeye çalıştı. (
Kaynak; Akçakoca Yerel Haber)

Yorumlar (9)
Elif 6 yıl önce
Çocukların ne suçu varki nrrden bilecek yavrum duzce kalicidada çok görüyorum hemen beyaz masayı arıyorum lütfen nolur sizde bi çukur gördüğünüzde bizene demeyin yetkilileri arayın çocukların ne suçu varki çukurlara düşüp canları yansın .
Hemsinli 6 yıl önce
Allah beterinden korusun inş hocamıza tesekkurler
Abbas 6 yıl önce
Öyle delik neden kapalı değil? Anne Baba
Çocuğunu böyle yerlerde elinden hiç bırakmayacak. TEDBİR TEDBİR TEDBİR
teşekkürler 6 yıl önce
İmam yanlış bir şey yapsa ulusal sol medya haber yapar, günlerce tekrar tekrar anlatıp dururlardı. Şimdi iyi bir şey yaptığı için görmezden gelirler...
R.R. 6 yıl önce
HOCA YOKSA NAMAZLARI KİM KILDIRIYOR :)
Sen Varsın ya... 6 yıl önce
Git sen kıldır...
HARBİCİ 6 yıl önce
TEBRİKLER SAYIN HOCA.ALLAH CESARETİNİ VE BAŞARILARINI DAİM EYLESİN.AİLEYE GEÇMİŞLER OLSUN.ALLAH CEMİ CÜMLEMİZİ DE BÖYLE GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN KORUSUN.
ev hanimi 6 yıl önce
Anneler babalarin gozu cok acik olmali o tarz yerlerde dahada kotu olabilirdi cocugunuza uygun alanlarda dolassanizda bu olaylar olmasa olmazmiydi
Cumayerli 6 yıl önce
Teşekkürler Atilla hocamıza​ kalbi güzel insan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın