banner851

banner614

19 KİŞİ HASTANELİK OLDU

banner619

Düzce'de, fındık bahçesinde yedikleri tavuk yemeğinden zehirlendikleri şüphesiyle 19 kişi, hastanede tedavi altına alındı. Hasta yakınları ise hastane önünde mesleğini icra etmeye çalışan basın mensuplarına çirkin saldırıda bulundular. 

banner846
Asayiş 02.09.2019, 21:11 04.09.2019, 17:40
11264
banner844
Alınan bilgiye göre, Yeniyer Köyü’ndeki bir fındık bahçesinde yedikleri tavuk yemeği sonrasında fenalaşan 19 mevsimlik tarım işçisi, kendi imkanlarıyla Yığılca Devlet Hastanesi'ne geldi.Tarım işçileri, buradan ambulanslar ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.Şanlıurfalı hasta yakınları hastane önünde mesailerine devam edip işini yapmaya çalışan basın mensuplarına çirkin saldırıda bulundular. İşçilerin fındık toplamak için Şanlıurfa'dan Yığılca'ya geldiği belirtildi.

İşçilerin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Haber : H.DURNA
Yorumlar (19)
Mehmet 2 yıl önce
Ne diyonla düdük 81 urfaya donla gelip donsuz gidersin sana anlatmadılar mı urfayı kuşhane
duzceli 2 yıl önce
zaten gazetecilik bilmeyen birileride var onlardır adam yalvarıyorya anlasana be gazeteci
AKPINAR 2 yıl önce
Basın hürdür diyen arkadaşlar nerde yasiyonuz ne yiyip içiyorsunuz siz o recetiyi bizlere de ulastirsaniza .
Baksen 2 yıl önce
Bole ufacık olaylarda çekime zaten gerek yok adam da insan gibi iza ediyor çekme düşmanım var ama tabi basın özgür olacak adam ölmüş kime ne başın toplumu ilgilendiren büyük olaylarda çekim özgürlüğü vardır. Basit bi olay için değil.
Katliyama davetiye. 2 yıl önce
Hasta hakları diyorki..
"Hukuki ve ahlaki yönden geçerli ve haklı bir sebebe dayanmaksızın hastaya zarar verme ihtimali bulunan bilginin ifşa edilmesi, personelin ve diğer kimselerin hukuki ve cezai sorumluluğunu da gerektirir." adam orda kibarca derdini izah ediyor asıl kabalık eden ve hala daha hastaları ısrarla görüntülemeye uğraşan sözde haberciler birde kendilerini haklı çıkartmaya çalışıyorlar.
yanlış yapmışlar 2 yıl önce
Fakat basın hür değildir kesinlikle katılmıyorum. Yani çekmeyin diye rica etselerdi basın çekmeyecekmiydi. Adam millete görünmek istemiyorsa zorlamı haber yapacaksınız.
Öncü haber 2 yıl önce
Konu dışı olacak ama söyleyeyim. Küçük kırmızı, önünde öncü haber yazan arabayı kullanan genç trafik kurallarını hiçe sayıyor bilginize. Hem yan yol dan girereken hemde şehir içinde ne sinyal veriyor nede geçiş onceliğine saygı duyuyor.sayg
yürü git 2 yıl önce
bunlar orda mağaralarda yaşadıkları insanca davranışlar beklemeyin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın