banner851

banner955

2 GÜN ÖNCE EVDEN ÇIKIP GİTTİ

Çilimli’nin Sarımeşe Köyü’nde ailesi ile yaşayan 33 yaşındaki zihinsel engelli şahıs, 2 gün sonra 112 Acil Çağrı Merkezine gelen ihbarla bulundu.

Asayiş 26.12.2018, 20:24 28.12.2018, 10:00
6708
banner1032
Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz 24 Aralık tarihinde Çilimli ilçesine bağlı Sarımeşe Köyü’nde anne ve babası ile ikamet eden 33 yaşındaki zihinsel engelli ve psikolojik tedavi gören Ş.Ö. isimli şahıs haber vermeden evden ayrıldı. Evlatlarını evde bulamamaları üzerine çaresiz bir şekilde armaya koyulan anne baba uğraşları sonuç vermeyince durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Baba C.Ö.’nün ihbarını değerlendiren Çilimli İlçe Jandarma ekipleri zaman kaybetmeden harekete geçti. Kayıp şahsın bulunması için tüm ihbarları değerlendiren ekipler geniş kapsamlı arama çalışması başlattı.

Ayrıca diğer kolluk güçleri ile de koordineli bir çalışma yürüten jandarma ekipleri şahsın ailesinden temin ettiği fotoğrafı çoğaltarak dağıttı. Şahsın gitme ihtimalinin bulunduğu yerlerde de arama çalışması yapan ekipler, tam da bu sırada şehir merkezinden 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan bir ihbarla harekete geçti.

Ekipler hemen ihbarı yapan şahıs ile telefonla irtibat kurarak kayıp şahıs Ş.Ö.’nün son görüldüğü mevkiyi tespit etti.

Belirlenen yerde ekipler tarafından bulunan kayıp Ş.Ö. 2 gün sonra bugün öğle saatlerinde babası C.Ö’ye teslim edildi.


Haber: Ö.YILMAZ

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (0)
25
orta şiddetli yağmur