banner851

banner614

2 HIRSIZ TUTUKLANDI…

Hırsızların hedefinde bu kez bir çiftçi vardı. Hırsızlar, bir evin önünde duran gır gır diye tabir edilen tarım aracını çalarak kaçtı. Jandarma ekipleri 2 hırsızı kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.

Asayiş 31.12.2021, 18:30 31.12.2021, 18:41
3245
2 HIRSIZ TUTUKLANDI…

Olay dün 15:00 sıralarında Çilimli İlçesine bağlı Topçular Mahallesinde meydana geldi. Hırsızlar gözlerini bu kez, bir evin önünde  duran İ.E isimli çiftçiye ait gır gır diye tabir edilen tarla sürme apartına dikti. Güpe gündüz, tarım aracını bir traktörün arkasına halatla bağlayarak çalan hırsızlar, kayıplara karıştı.

Tarım aracının yerinde olmadığını gören İ.E Düzce 112 Acil  Servis İstasyonunu arayarak, hırsızlık olayını bildirdi. İhbar üzerine Düzce İl Jandarma Komutanlığı ve  Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri sevk edildi.

Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen Jandarma ve JASAT ekipleri hırsızlık olayını B.A ile U.C.K isimli iki şahsın gerçekleştirdiğini tespit etti. Bunun üzerine B.A ile U.C.K isimli iki şahsın Çilimli ilçesine bağlı Dikmeli Köyü’ndeki adreslerine operasyon düzenledi. Operasyonda B.A ile U.C.K isimli şahıs gözaltına alınırken, tarım aracı ise gerekli işlemlerinin ardından sahibi İ.E’ye teslim edildi.

Gözaltına alınan B.A ile U.C.K jandarma komutanlığındaki işlemlerinin ardından bugün sevk edildikleri Düzce Adliyesi’ndeki mahkemece tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
DÜZCE 2 hafta önce
GEÇMİŞ OLSUN . 112 ACİL SERVİS NE ALAKA? ACİL SERVİSİ ARAYACAK OLSA ''BEYEFENDİ BURASI HASTANE SİZİN 156'YI ARAMANIZ GEREKİYOR DERDİ. ADAM ISRARLA BANA POLİSİ BAĞLAYIN FELAN MI DEMİŞ YANİ.. HANGİ KAFAYI YAŞIYORSUNZ AYILAMADINIZ SANRIM :)
Cahile cevap 2 hafta önce
mağara da mı yaşıyorsun be adam. 2017'den beri ifaiye-polis-jandarma-ambulans hepsi 112'de birleştirildi. Hiç mi duymadın 5 senedir?
-3
hafif kar yağışlı