banner851

banner955

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Jandarma ekipleri, yol kontrolü sırasında şüphe üzerine durdurdukları araç içerisinde bir miktar uyuşturucu madde ele geçirdi. Araç içerisinde bulunan 2 kişi, ekipler tarafından gözaltına alındı.

Asayiş 04.10.2021, 10:47
1806
2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce’de uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik mücadele çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Jandarma ekipleri, merkeze bağlı Köprübaşı Ömerefendi Köyünde, yol kontrolü yaptıkları sırada M.Y. idaresindeki otomobili durdurdu.

Otomobil sürücüsü M.Y ve araçta yolcu koltuğunda oturan G.D isimli iki şahıs ile araç içerisinde arama yapan Jandarma ekipleri, 10 gram kubar esrar 2 gram metamfetamin, içilmeye hazır kağıda sarılı şekilde 1 fişek kubar esrar ve 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı payp ele geçirildi.

Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan M.Y ve G.D, işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığına götürüldü. İki zanlı, Jandarmadaki ifadelerinin ardından Cumhuriyet Başsavcısının talimatı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Jandarma ekiplerinin, uyuşturucu satışı ve kullanımına yönelik mücadele çalışmalarının, halkında desteği ile aralıksız süreceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
A z 1 yıl önce
Halkın desteğiyle diyip ihbar eden kişiyi ifşa etmeleri ne demek oluyor,bu yüzden cinayet bile işlendi
Şaban acar 1 yıl önce
Tonlarca kokain yurtdışından gelir,ses yok,gariban olunca kıyamet kopar ben buna adalet demem,yaşasın adaletli ülkeler
Yeni Sayımız