banner851

banner955

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce’de gece saatlerinde polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan otomobil, hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu. Polis ekiplerinin Ağa Mahallesinde kıstırdıkları otomobilde bulunan 2 şahıs, gözaltına alındı.

Asayiş 10.06.2020, 23:39 11.06.2020, 18:42
9809
2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…
banner1032

Olay bu gece saatlerinde Düzce Merkezde yaşandı. Polis ekiplerinin şüphe üzerine durdurmaya çalıştığı otomobil hızla kaçmaya başlayınca, kovalamaca başladı. Tüm emniyet birimlerinin harekete geçtiği olayda, EGS’lerden takip edilen otomobilin Ağa Mahallesine girdiği görülmesi üzerine, polis ekipleri aracı bir ara sokakta kıstırdı.

Otomobilde bulunan 2 şahıs, yakalanmamak için aracı terk ederek kaçmaya başladı. Polis ekipleri kaçan 2 şahsı yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltı sırasında polise direnen ve üzerlerinden kimlik çıkmayan şahıslar, kimlik tespiti için Çatana Polis Merkezine götürüldü. 

Şahısların burada da polis ekiplerine direndiği ve hakaretler ettiği görüldü. Kimlik tespitinin ardından şahısların kimlik bilgilerinin kamuoyu ile paylaşılacağı bildirildi.

Araç İncelenmek üzerine Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne götürülürken, polis ekipleri gözaltına alınan kişiler hakkında geniş çaplı soruşturma başlattı

Yorumlar (8)
Ilknur 2 yıl önce
Eee kimlik tespit edilmedi mi
Coo 2 yıl önce
Ailece ölümden döndük ezilecekti çoluk çocuğum bu adilerin yüzünden. İnsan değil bunlar mahalle aralarında son sürat kaçtılar. Polisin de herkesin de canını tehlikeye attılar. Lanet olsun bunlara.
nedennn? 2 yıl önce
neden hep ağköyü neden neden neden
acımak yok 2 yıl önce
böylelerinin gözünün yaşına bile bakmayın, yoksa başka bir zamanda tepenize çıkarlar,
Hangloose 2 yıl önce
Polis hiç bır zaman terse gitmez. Polisin gözü her yerdedir.
Vatandas 2 yıl önce
Büyük bir tezgaha çomak sokmak isteyenler oldu bu tezgah aga mah çay mah aydınpınar cad üstüne oynanip ve arasında geçmekte mafyalar uyuşturucu çeteleri fetocular donen tezgahlar ne ararsanız var kisaca Duzce dunyanin 2. merkezi oldu
Vatandas 2 yıl önce
Düzce de olabilcek her yanlışı didik dik edin özellikle şehir dışından gelenleri duzce hakkettigini bulacak zaten yanlış adım atanda belasını er yada geç buluyor.hayat imtihan
Vatandas 2 yıl önce
Düzce ye gelen giden babanda olsa sahip çık gerekirse didik dik et
22
açık