banner851

banner955

2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Düzce’de bir kahvehanede çıkan kavgada, silahlar konuştu. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi ile birlikte, mahalle muhtarı babasını silahla yaralayan şahısa ateş açarak ağır yaraladı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan 2 kişi hayatını kaybetti.

Asayiş 23.10.2022, 01:22 07.11.2022, 12:52
19251

Olay bu gece saat 11:15 sıralarında Gümüşova Merkez Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Nevzat Coşkun ve İrfan Bıçakçı arasında henüz bilinmeyen bir sebepten ötürü tartışma yaşandı.

Tartışmanın kavgaya dönmesi ile birlikte Nevzat Coşkun belinden çıkarttığı silahla İrfan Bıçakçı'ya ateş etti. Olayda İrfan Bıçakçı ağır yaralanırken, olayı duyan Bıçakçı'nın oğlu Merkez Mahalle Muhtarı Ziya Bıçakcı, kaçmaya çalışan Nevzat Coşkun’a silahla art arda ateş etti. 

Yaşanan olayda ağır yaralanan İrfan Bıçakcı  ve Nevzat Coşkun, Gümüşova Entegre hastanesine kaldırılırken, Bıçakcı ve Coşkun doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Acı haberi alan Bıçakcı ve Coşkun'un yakınları hastaneye akın ederken, polis ekipleri hastane önü ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı.

Nevzat Coşkun'u öldüren Gümüşova Merkez Mahalle Muhtarı Ziya Bıçakçı ise polis ekipleri ile yapılan telefon görüşmesinin ardından silahı ile birlikte teslim oldu. 

Polis olay ile ilgili geniş çaplı inceleme başlattı. 

Yorumlar (7)
A 1 ay önce
kaçıyor bilgisini kimden aldınız? adam gibi geldi teslim oldu. insanları yanlış yönlendirmeyin.
Gümüşovaa 1 ay önce
Kaçarken değil yakalandı değil teslim oldu yazarsan daha iyi olur öncü haber
düzceli 2 ay önce
bireysel silanma şart.devlet herkesin silah taşıyabileceği yasa çıkarmalı çünkü it uğursuz sapık hırsız piskopatların hepsi silah taşıyor.silahla işlenen suçların %99 u kaçak silajhlarla işleniyor. yolda yürüken japon kılıcı ile ölüyosun öldüğünden haberin bile olmuyor.herkes taşısın bakalım it kopuğun böyle rahat vukaatları oluyormu?muhtarlar elbette taşıyacak silah
Gümüşovalı 2 ay önce
Bunlar aynı köylü ve yakın kan bağı ile akraba insanlar ikisi beraber iş yapan ticaret yapan insanlardı
Bay E 2 ay önce
Öncü Haber
Merkez Mahallesi muhtarı değil Yeni Mahalle muhtarı olması gerekiyor
Haklı bir insan 2 ay önce
Abicim muhtarda beylik tabancası diye bir saçmalık olabilir mi bu yerleskenin polisi jandarması kolluk kuvveti yokmu yada muhtarların belli bir durumda silah kullanma yetkisi mi var neye göre muhtara silah verilir ki zaten bütün işlemler artık e-devlet üzerinden yapılabilirken muhtar kimde beline silah veriyorsunuz böyle bir saçmalik olabilir mi
Allah yaşatmasın 2 ay önce
Kardeşim öyle veya böyle bu adamın ruhsatlı silahı var.Babanı önünde vurduklarında sen ve bu beğenrnler sakin olur polisi ararsınız.İnsanoğlu sınanmadığı günahın masumu değildir...
Yeni Sayımız