banner851

banner955

2 KİŞİ TUTUKLANDI…

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekiplerinin, Aziziye ve Uzunmustafa Mahallelerine düzenlediği 2 ayrı uyuşturucu operasyonunda, 2 kişi gözaltına alındı.

Asayiş 05.03.2021, 13:27
3166
2 KİŞİ TUTUKLANDI…
banner1032

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi ekipleri, Düzce’de uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor. Narkotik ekiplerince, merkeze bağlı Aziziye ve Uzunmustafa Mahallelerinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen 2 kişiye yönelik operasyon düzenlendi.

Düzenlenen operasyonda 2 zanlının üzerlerinde ve evlerinde yapılan aramalarda bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından, Düzce Adliyesinde çıkarıldıkları mahkeme tarafından “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan tutuklanarak Çilimli Cezaevine gönderildi.  

Öte yandan, soruşturma kapsamında tutuklanan şahıslardan uyuşturucu madde altığı tespit edilen 2 şahıs hakkında da “Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Kullanmak” suçundan işlem yapıldı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi ekiplerinin uyuşturucu ile mücadele çalışmalarının aralıksız devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
ADAM 2 yıl önce
DÜZCEDE ALMIŞ BASINI UYUSTURUCU KİMSE DUR DEYEMİYO BUNLARI İSİM FOTOĞRAFLARIDA GÖRELİM TOPLUMA YA KAZANAK YADA HAPISLERDE ÇÜRÜSÜN BUKADAR
Sadece gülüyorum güçlü ol 2 yıl önce
O kadar gizli kamera ses kaydı koydunuz arabama bilmeden evime bile taşıdım onları gece gündüz düşürmeye çalıştınız bir dünya adama yol verdiniz sırf benim alma uğruna inadınız batsın Allah o kadar büyük ki sizin yaptığınız oyunları teker teker bozdu şimdi ise oyuna alet olan herkes içerde unutmayın oyun kurucuların en büyüğü Allah’tır şükürler olsun beni yine ipten kurtardı bakalım size ne olacak
Kucuk Esnaf 2 yıl önce
Isim ve fotoğrafda yayınlayın lütfen. Topluma daha faydalı olursunuz. Bu şekilde "sarı çizmeli mehmet aga." Haberi olmuş.
30
açık