banner851

banner861

2 ŞÜPHELİ SERBEST BIRAKILDI

banner619

Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. İlçede şüphe üzerine durdurulan otomobilde esrar maddesi ele geçirdi. Otomobil sürücüsü Ü.Y. ve yanında bulunan E.K. çıkartıldıkları mahkemece serbest bırakıldı.

banner846
Asayiş 02.11.2020, 12:39
3063
2 ŞÜPHELİ SERBEST BIRAKILDI
banner844

Yığılca Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçede uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. İlçede son dönemde başarılı uyuşturucu operasyonlarının altına imzalarını atan Yığılca Jandarma Komutanlığı ekipleri, bu kez şüphe üzerine durdurdukları otomobilde 10 gram kubar esrar maddesi ele geçirdi.

Durdurulan Aracın sürücüsü Ü.Y ile araç içerisinde bulunan E.K. Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Jandarma Komutanlığındaki işlemlerinin ardından, Yığılca Adliyesi’ne sevk edilen 2 şüpheli, çıkarıldıkları mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, ilçede uyuşturucu ve uyuşturucu madde satıcılarına yönelik operasyonların artarak devam edeceği bildirildi.

Öncü Haber Merkezi / Anadolu Ajansı

Yorumlar (1)
81 7 ay önce
serbest kalıyorlarsa jandarma polis çalışmasın kendini yormasın boşuna
15°
kapalı