banner851

banner955

2 TORBACI CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ…

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekipleri, şüphe üzerine durdurulan bir araçta 2 uyuşturucu tacirini yakaladı. Araba içerisinde ve şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda uyuşturucu madde bulunurken, 2 şahıs çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Asayiş 13.12.2021, 16:43
3179
2 TORBACI CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ…

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekiplerinin, uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik çalışmaları devam ediyor. Burhaniye mahallesinde narkotik ekipleri tarafından bir araç şüphe üzerine durduruldu. Otomobil içerisinde bulunan iki kişinin üzerinde ve araç içerisinde yapılan aramalarda, bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

2 Şahsın Düzce’de uyuşturucu madde satışı yaptığını tespit eden polis ekipleri, şahısların evlerine operasyon düzenledi. Evlerde yapılan aramalarda 2 parça halinde 55 gram Esrar maddesi,  1 adet hassas terazi ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 500 TL para bulundu.

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 2 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri Düzce Adliyesi’nde çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak, Çilimli Kapalı T Tipi Cezaevine gönderildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Düzceli 13 ay önce
Emniyet güçlerini tebrik ederim başarılarının devamını dilerim sokak aralarında sızmış yıllarca oralarda ikamet eden dost görünümlü �nsanların bu işleri yaptığının farkında oldukları için çok mutluyum
Yeni Sayımız