banner851

banner955

24 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Düzce’nin çeşitli bölgelerinde eş zamanlı yol denetimi yaptı. Denetimlerde, şüphe üzerine durdurulan 12 araç içerisinde bulunan 24 kişinin üzerinden yüksek miktarda uyuşturucu madde ve 2 adet ruhsatsız silah ele geçirildi.

Asayiş 03.06.2022, 11:43 03.06.2022, 14:05
2705

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı asayiş ve narkotik timlerinin uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik mücadele çalışmaları artarak devam ediyor. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Düzce’nin çeşitli noktalarında eş zamanlı yapılan yol denetimlerinde çok sayıda araç ve araç sürücüsü kontrol edildi.

Jandarma ekipleri şüphe üzerine durdurulan 12 araç ve içerisinde bulunan 24 şahsın üzerinde yaptıkları aramalarda yüksek miktarda metamfetamin maddesi,   kubar esrar,  kenevir tohumu, Bonzai, uyuşturucu madde kullanma aparatı (payp) ile 2 adet 7,65 mm ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 30 adet mermi ele geçirdi.

Gözaltına alınan 24 kişi işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Haklarında ‘Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak’ ve’ 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet’ suçlarından adli işlem başlatılan şahıslar, ifadelerinin ardından savcının talimatı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorumlar (2)
Günay çakır 7 ay önce
Yakalıyorlar sonra koyveriyorlar ne anlamı kaldı yakalamanın bende bunu anlamıyorum böyle koyverirlerse bitmez bunlar
Cuma Ali 7 ay önce
Hem yakala,hem serbest birak
Yeni Sayımız