banner851

banner614

26 AYRI SUÇTAN TUTUKLANDILAR

banner619

Düzce’de farklı zamanlarda meydana gelen hırsızlık olaylarına karıştıkları iddiasıyla 26 ayrı suçtan adliyeye çıkarılan 5 şüpheli tutuklandı. Adliyeye götürülen şüphelilerden birinin kendilerine görüntüleyen basın mensuplarına 'ne çekiyorsunuz, adam mı öldürdük?' demesi pes dedirtti.

banner846
Asayiş 06.11.2017, 14:42 06.11.2017, 21:19
4671
banner844

Düzce Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Alay Komutanlığı ekiplerinin ortak çalışması ile yakalanan 5 azılı hırsızlık şüphelisi Düzce Adliyesine sevk edildi.

Geçtiğimiz hafta Çilimli’de meydana gelen fabrika soygunu, Kaynaşlı’da gerçekleşen otomobil hırsızlığı ile Yığılca’daki hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri iddiasıyla yakalanan A.K, A.F.Y, S.K ile yaşları küçük İ.Y.K ve C.D emniyetteki sorgularının ardından polis gözetiminde adliyeye götürüldü.

Emniyet ve jandarma bölgesinde silahlı adam yaralama, silah zoruyla küçük yaştaki kıza tecavüz ve kişi hürriyetinden yoksun bırakma, otomobil hırsızlığı, otomobilden hırsızlık, Kamu Kurum ve Kuruluşlarından hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs ederek mala zarar verme, Resmi araca zarar verme, kasten adam yaralama ile ilgili toplam 26 suça karışan 5 şüphelinin Cumhuriyet Başsavcılığındaki işlemleri tamamlanan 5 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (11)
Hee 4 yıl önce
Bi ara da E.A yi alinda adam bitirdi bizi zorla cinayet islettireceksiniz yani
Ali 4 yıl önce
En fazla 2 ay sonra dışardalar
Hsyn 4 yıl önce
2 aya kalmaz tahliye cezası yok hırsızın
Baki Çelik 4 yıl önce
Hepsi serbest bırakılır demedi demeyin
Küskücü 4 yıl önce
Bunlara vereceksin küsküyü
Düzceli 4 yıl önce
İçeride o kadar çok masum var ki nasıl olsa onlara yer bulamayıp salarlar birkaç ay sonra…
xy 4 yıl önce
yine çıkarlar..yine aynı şeyleri yaparlar.vatandaşın evine iş yerine girip soyarlar yine çıkarlar.merak ediyorum,hakim yada savcının evini soyduklarında da çıkaralar mı?
Nlz 4 yıl önce
Kader kurbanı bunlar Allah ıslah etsin......
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın