banner614

28 KİŞİ VE 3 İŞYERİ KURALLARI DELDİ

banner619

Düzce’de koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında kurallara aykırı davranan 28 kişiye toplamda 88 bin 200 lira cezai işlem uygulandı.

Asayiş 30.11.2020, 13:00
6416
28 KİŞİ VE 3 İŞYERİ KURALLARI DELDİ
banner785

Düzce’de, koronavirüs salgını nedeniyle hafta sonu getirilen sokağa çıkma kısıtlamasında İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı 232 polis kentin çeşitli noktalarında denetim yaptı.

Yapılan denetimler kapsamında yasağın başladığı saatlerde sokakta olan vatandaşlar ve sürücüler tek tek kontrol edildi. Gerekli belgeleri olan vatandaşlara evlerine ya da işyerlerine gitmelerine izin verilirken, kurallara uymadıkları belirlenen kişilere idari para cezası uygulandı.

Hafta sonu yapılan denetimlerde 28 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatlerde dışarıda olması nedeniyle toplam 88 bin 200 lira idari para cezası uygulandı. Kısıtlama kapsamında 3 işyerine ise saat 20.00’den sonra faaliyetine devam ettiği gerekçesiyle ceza kesildi.

(İHA)

Yorumlar (4)
Yusuf Kurt 2 ay önce
Allah akıl idrak ve şuur versin hepimize inş bu gidiş sonu pek hayıra dalalet değil :-((
Sağ Duyu 2 ay önce
Koca hafta sonu 28 kişiye mi işlem yapılmış?Allah'ını seven Beçi yörük Konuralp arasındaki tali yola denetim koysun bu haftasonu, bakalım 28 diye bahsedilen rakam 228 oluyor mu olmuyor mu hep beraber görelim. Ne bir ekip aracı var bu yolda ne bir denetleyen. Ama yol otoban gibi işliyor yasakların başladığı saatlerden gece yarılarına kadar. Bu mu denetim Sayın yetkililer?
Muhammec 2 ay önce
Ben sigortasız işe gittiğim halde polis birşey demedi yani demem oki aylak aylak gezenlere ceza yazılmış iyide olmuş
Korkusuz 2 ay önce
Vah vah desene devlet zarar etti düzce 'den 88 bin lira çok az çok az
kar yağışlı