banner851

banner955

2’Sİ TUTUKLANDI, 1 KİŞİ İSE HER YER DE ARANIYOR

Çilimli ilçesinde kullanılmayan bir fabrikada yaşanan kablo hırsızlığına adı karışan 3 şüpheliden 2’si, Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekiplerinin titiz takibi sonucunda yakalanırken, diğer şüpheliyi arama çalışmaları ise sürüyor. İşlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edilen iki şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüphelilerin daha öncede Düzce’de farklı tarihlerde iki hırsızlık olayına karıştıkları tespit edildi.

Asayiş 03.12.2021, 15:30
2856
2’Sİ TUTUKLANDI, 1 KİŞİ İSE HER YER DE ARANIYOR

Çilimli ilçesine bağlı Döngelli Köyü’nde bulunan ve kullanılmayan bir fabrikada kablo hırsızlığı meydana geldi. Kablo hırsızlığının izini süren Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT Timleri, yaptıkları çalışmalarda hırsızlık olayını gerçekleştirenlerin E.C.Y, İ.Y. ve E.Y olduğunu tespit etti.

JASAT Timlerinin yaptığı çalışmalar ile E.C.Y ve İ.Y yakalanarak işlemleri için Çilimli İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. İfadelerinin ardından E.C.Y ve İ.Y sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak Çilimli T Tipi Cezaevine gönderildi.

Kayıplara karışan diğer şüpheli E.Y’nin ise yakalanması için çalışmalar devam ederken, 3 şüphelinin daha öncede farklı tarihlerde Aydınpınar Köyü’nde Akü ve Düzce Şehir Merkezinde inşaattan hırsızlık olaylarının failleri olduğu öğrenildi. 

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Madur 13 ay önce
Jandarma ve polislerin bütün emeklerine yazı onlar yakalıyo nasıl bir kanunsa hırsızları arka kapıdan salıyolar ne yazıkki
Yeni Sayımız