banner851

banner955

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce’de jandarma ekipleri, uyuşturucu madde satışı ve kullanımına geçit vermiyor. Kaynaşlı ilçesinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta, hassas burunlu narkotik köpeği ile yapılan aramalarda bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi. Çilimli ilçesinde ise, devriye görevi yapan jandarma ekiplerinin durdurdukları 2 kişinin üzerinden uyuşturucu madde çıktı. Her iki olayda gözaltına alınan 3 kişi, Jandarma’daki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Asayiş 03.10.2021, 11:12
2756
3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce’de polis ve jandarma ekiplerinin uyuşturucu madde satışı ve kullanımı ile ilgili mücadele çalışmaları artarak devam ediyor. Kaynaşlı Kontrol noktasında hassas burunlu narkotik köpeği ile denetim yapan jandarma ekipleri, A.Ş idaresindeki otomobili şüphe üzerine durdurdu.

Narkotik köpeği ile araç içerisinde arama yapan jandarma ekipleri, araç içerisine gizlenmiş 1 adet ekstazi, 5-6 gram kubar esrar ve içime hazır kağıda sarılı 1 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.

Jandarma ekipleri tarafından Uyuşturucu Madde Kullanma ve Bulundurma suçundan gözaltına alınan A.Ş. Jandarma Komutanlığındaki işlemlerinin ardından Cumhuriyet Başsavcısının talimatı ile serbest bırakıldı.

Çilimli ilçesine bağlı Karaçörtlen köyünde ise devriye görevi yürüten Jandarma ekipleri, şüphe üzerine durdurdukları İ.K ve E.K. isimli şahısların üzerinde arama yaptı. Yapılan aramalarda  4  gram içime hazır kubar esrar ve  1  fişek sarılmış vaziyette esrar maddesi ele geçirildi.

Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan İ.K ve E.K isimli iki şahıs, ifadelerinin ardından Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile serbest bırakıldı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Sadettin Saran 1 yıl önce
İçiciyim ben. Kimse beni tutuklayamaz.
Diye hava ata bilirsiniz
Yeni Sayımız