banner851

banner955

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Akçakoca’da girdikleri bir evden ne bulularsa çalan 3 kişi, jandarma ekiplerinin dikkati sayesinde yakalandı. Gözaltına alınan şüphelilerin aracında çok sayıda çalıntı eşya bulunurken, şahıslar gözaltına alındı.

Asayiş 01.05.2022, 15:56
2256
3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Akçakoca ilçesinde yol kontrolü yapan ilçe jandarma komutanlığına bağlı ekipler, şüphe üzerine B.K idaresindeki aracı durdurdu. Araç içerisinde bulunan F.R ve M.Y ormanlık alana girerek kaçmaya çalışırken, araç sürücüsü B.K jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Ekiplerin araç içerisinde yaptıkları aramalarda bir evden çaldıkları 1 adet büyük tüp, 7 adet küçük tüp, 1 adet benzin deposu, 3 adet kazan, 1 adet fırın, 3 adet balta, 9 adet yemlik ve 3 adet güğüm ele geçirildi.

Ormanlık alana kaçarak izlerini kaybetmeye çalışan F.R ve M.Y, jandarma ekiplerinin titiz takibi sonucunda Göktepe Köyü yolu üzerinde bulunan fındık bahçesinde saklanırken yakalandı.

Gözaltına alınan 3 kişi, işlemleri için Akçakoca İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. 3 şahsın işlemlerinin ardından, Akçakoca Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız