banner851

banner614

3 KİŞİ YAKALANDI

banner619

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Düzce Üniversitesi çevresinde yapılan kontrollerde durumundan şüphelenilen şahısların üzerinde ve araçlarında yapılan aramada çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

banner846
Asayiş 20.10.2019, 14:52 20.10.2019, 16:02
2490
banner844

Düzce Merkez’e bağlı Konuralp Beldesi Düzce Üniversite bölgesinde,  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan kontrollerde şüphelenilen 3 şahısın üzerinde ve araçlarında  aramalar yapıldı.

Yapılan üst aramalarında; 3 parça halinde poşet içerisinde 3 gram esrar maddesi, kullanmış oldukları araçta saklı 7 gram esrar maddesi ve ikamet ettikleri evin balkonunda saksıda ekili 2 kök kenevir Polis ekipleri tarafından ele geçirildi.


 

Yakalanan şüpheli 3 şahıs hakkında Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince  adli işlem yapıldı.

Yorumlar (5)
Merkez Kırkbir Kırkbeş 2 yıl önce
Asayiş gibi önemli konularda görevlilerin daha dikkatli olması gerekiyor. Uyuşturucu zaten affedilmemeli! Her görevli görevini en iyi biçimde yerine getirmeli. Adore 81 sonuna kadar haklı.
Adore81 2 yıl önce
Dün gece yarısı ışıklı sapak mevkiinde ayyaş kavgası vardı gece kartalları denen bekçiler ortada yoktu kavga bittigöründüler.kara murat gibi dolsşıyolar.kafelerin önünde sağlı sollu araç parkınıda bi engelleyin A101in önü civaeı görmüyomusu
Vatandaş 2 yıl önce
Narkotik ve Kom ekiplerini çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum başındaki İsmail Arız bey gerçekten özverili ve gayretli bir şekilde çalışmakta halk tarafından gözden kaçmıyor
konuralpli 2 yıl önce
Allah razı olsun sızden bı kaç gundur nekadarrahatız ıt kopek saklandı hemen ortalardan devamını beklıyoruz ıyıkı varsınız
Srh 2 yıl önce
Gençlerimize sahip çıkalım. Elinize sağlık