banner851

banner614

4 AYDA 3. OTOBÜS YANGINI!

Kalıcı Konutlar’dan gece saatlerinde alevler yükseldi. Park halindeki bir halk otobüsünde başlayan ve hızla yayılan yangında araç alev topuna dönerken, ayrıca yangından çevredeki otomobil ve evlerde zarar gördü. 4 ay içerisinde 3. kez meydana gelen otobüs yangınının çıkış nedeni araştırılıyor.

banner619
Asayiş 06.11.2016, 12:15 06.11.2016, 21:33
7656
4 AYDA 3. OTOBÜS YANGINI!

Yine belediye otobüsü yine yangın! Düzce’de 4 ay içerisinde 3. kez belediye halk otobüsünde yangın çıktı. Bu kez adres şehir nüfusunun önemli bir kesimin yaşadığı Kalıcı Konular Bölgesi idi. Otobüsü saran alevler de yaşattığı korku da büyüktü! Kalıcı Konutlar 1. Bölge’de dün gece panik dolu anlar yaşandı. Saat 03:00 sıralarında 1. Adada, Hacı Ahmet Ü.’nün şoförlüğünü yaptığı Düzce Belediyesi Denetimli Halk Otobüsü’nde park halindeyken başlayan yangın hızla büyüdü. Otobüsü bir anda saran ve alev topuna döndüren yangın sırasında meydana gelen patlamayla yataklarından fırlayan vatandaşlar, ne olduğunu anlamak için pencere ve balkonlara koştu. Otobüsün alev alev yandığını gören bölge sakinleri, hemen itfaiyeye haber verdi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa sürede kontrol altına alınan yangında ölen ya da yaralanan olmazken, hem araçta hem de çevresinde maddi hasar meydana geldi. 3 evin camlarının kırıldığı ve park halindeki bir otomobilin de zarar gördüğü yangındaki patlama sesinin tekerlerinden geldiği tahmin edilirken polisin başlama nedeni ile ilgili araştırması sürüyor.
Öte yandan günün ağarması ile birlikte yangının yarattığı tahribat da gün yüzüne çıktı. Bölgeye giden haber ekibimiz, adeta hurdaya dönen otobüsü ve camları patlayan evleri görüntüledi. Yangının kül ettiği otobüsün şoförü Hacı Ahmet Ü., belediyenin araç filosuna yakın tarihte kattığı doğalgazlı otobüslerde son dönemde sık yaşanan yangınlara dikkat çekerek, araçların mercek altına alınması gerektiği uyarısında bulundu.Yorumlar (11)
kasabalı 5 yıl önce
konuralp yolladıklı içi toz dolu hurda otobüsler yansaydı keşke ama bizim başkanın audisi var eski otobüslerle ilgilenemez
Düzceli 5 yıl önce
kaedeş yetkililer napsın arabalarınız eskimiş dökülüyor bakımlarını önemle yaptırın her tarafına gereksiz aksesuar taktırmayın.
ayaz 5 yıl önce
yağ=yangın bu kadar basit
Fatma 5 yıl önce
Allah8m yardım etsin kötülerin şerrinden korusun
Enteresan 5 yıl önce
Bu araçlar zaten ömrünü tamamladı masraf etmemek için veriyorlar ateşe
Halil 5 yıl önce
Bilmeden yorum yapmayalım bu otobuslerden 3 üncü yanması Düzce'de kaç otobüs var zaten
düzceli 5 yıl önce
miyadını doldurdular ihale bitecek düşüncesi ile bakımınıda gelişi güzel yapıyorlar.Günü kurtarmanın içindeler.
Ramazan demir 5 yıl önce
Geçmiş olsun araç. Sahibine
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın