banner851

banner955

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı KOM ve Jandarma Trafik Timleri tarafından, hassas burunlu narkotik köpeği ile yapılan denetimlerde 132 gram kubar esrar maddesi ele geçirilirken, 4 kişi gözaltına alındı.

Asayiş 20.11.2021, 10:41 20.11.2021, 10:44
3697
4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce’de son dönemlerde artan uyuşturucu kullanımı ve satışına yönelik Jandarma ekiplerinin il genelinde denetimleri devam ediyor. Dün gece saatlerinde Cumayeri ilçesine bağlı Dokuzdeğirmen Köyü yolu üzerinde hassas burunlu narkotik köpeği ile yol denetimi yapan Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı KOM ve Trafik Timleri, şüphe üzerine 4 farklı aracı durdurdu.

Araçlar içerisinde ve sürücülerinin üzerinde narkotik köpeği ile yapılan aramalarda, toplam 132 gram kubar esrar ele geçirildi.

Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan araç sürücüleri S.V, M.B, B.C ve H.Y jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınarak, işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Şüpheliler hakkında, ‘Kullanmak için Uyuşturucu Madde Bulundurma’ suçundan işlem başlatıldığı bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Dgn 1 yıl önce
Hayat kadınlarını kullanıyorlar sarmaları için yanlış yerlerde arıyorsunuz
Sinan 1 yıl önce
Hemen sebebini yazayım sana,kömür 2.800 TL.maaş 2,500 TL,halk perişan,sarayda bal börek var dostum, insanlar ailesi için herşeyi yapar tamam,
Tankut 1 yıl önce
Gün geçmiyor ki uyuşturucu ile ilgili bir haber okumayalım. Okuduğum haberlerden uyuşturucunun yaygın şekilde kullanıldığını anlıyorum. Anlayamadığım bu kadar yaygınlaşmasına neden engel olunmadığı
Yeni Sayımız