banner851

banner614

49 KOYUN SAĞ ELE GEÇİRİLİRKEN 2 TANESİ TELEF OLMUŞ HALDE BULUNDU

banner619

Kurban Bayramı öncesinde Muncurlu Köyü’nde bir ağıldan kaybolan 51 adet küçükbaş hayvanın 49 tanesi, Jandarma ekiplerinin çalışması ile sağ olarak bulunurken, 2 tanesi yaban hayvanlar tarafından telef edildi.

banner846
Asayiş 30.06.2021, 10:12 01.07.2021, 17:35
1996
banner844

Muncurlu Köyü’nde küçükbaş hayvan besiciliği yapan Abdurrahman Altıntaş, dün sabah saatlerinde ağılda 51 adet koyunun olmadığını fark etti. Tüm aramalarına rağmen koyunlarını bulamayan Altıntaş, hayvan hırsızlığı şüphesi ile Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinden yardım istedi.

İhbar üzerine bölgeye çok sayıda Asayiş, İstihbarat ve JASAT timleri sevk edilirken, küçükbaş hayvanların bulunması için Drone destekli arama çalışması yapıldı. Jandarma timlerinin yaptığı aramalarda Muncurlu köyüne 10 kilometre uzaklıkta bulunan Günbaşı köyünde 2 koyun yabani hayvanlar tarafından telef edilmiş, 49 koyun ise başıboş olarak dolaşırken bulundu.

Küçükbaş besiciliği yapan Abdurrahman Altıntaş, 49 adet koyunu kendisine teslim eden Jandarma timlerine teşekkür etti.

Öte yandan jandarma ekiplerinin ağılda yaptığı incelemelerde, koyunların açık bırakılan ağıl kapısından kaçtıkları öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Vatandaş 3 hafta önce
Güdemeyecegin koyunun cobanlığını yapmayacaksın Abdurrahman abi
şişmansiyasetçi 3 hafta önce
Buna da şükür diyelim çok dağılmadan yakalandılar. Tam da bayram öncesi büyük bir zarardan dönüldü. Geçmiş olsun çiftçi kardeşim. Köylü milletin efendisidir. Bir siyasetçi olarak halkımı seviyorum.