banner851

banner955

5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerce Düzce’nin 2 farklı noktasında yapılan yol kontrollerinde, bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilirken, 5 kişi ise gözaltına alındı.

Asayiş 22.10.2021, 12:26
2110
5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce’de artarak devam eden uyuşturucu ile mücadele çalışmalarına, her geçen gün yenileri ekleniyor.

Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından Düzce’nin 2 farklı noktasında, hassas burunlu narkotik köpeği ile denetim yapıldı. Yapılan denetimlerde 5 şahsın üzerinden ve araçlarından uyuşturucu madde ele geçirildi.

Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Bayraktar Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Melen Su Park bölgesinde hassas burunlu narkotik köpeği yol kontrolü yapıldı. Yapılan denetimlerde şüphe üzerine durdurulan Y.B ve M.Ü idaresindeki iki otomobilde narkotik köpeği ile arama yapıldı. Narkotik köpeğinin tepki vermesi üzerine 2 aracın içerisine gizlenmiş 5 gram bonzai ile 7 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Yine Gümüşova ilçesine bağlı Çaybükü Köyü mevki, D-100 karayolunda narkotik köpeği ile yapılan asayiş uygulamasında durdurulan L.Ş ve S.S idaresindeki iki ayrı otomobilde yapılan aramalarda, 1 gram metamfetamin ile 5 gram esrar maddesi yakalandı.  

Yol kontrollerinde uyuşturucu madde ile yakalanan Y.B, B.K, M.Ü, L.Ş ve S.S, Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şüpheliler, işlemlerinin ardından, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
BiBitmediniz 1 yıl önce
Kökünüz kurusun
Yeni Sayımız