banner851

banner614

5 ÖĞRETMEN FETÖ'DEN TUTUKLANDI

Düzce’de, FETÖ soruşturması kapsamında adliyeye sevk edilen 13 öğretmenden 5’i tutuklandı, 8'i adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Ayrıca bir müze memurunun tutuklandığı bildirildi.

banner619
Asayiş 08.11.2016, 21:14 08.11.2016, 21:35
8043
5 ÖĞRETMEN FETÖ'DEN TUTUKLANDI
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen 13 öğretmenden 5'i tutuklandı, 8 öğretmen ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ soruşturması kapsamında, gözaltına alınan 13 öğretmenin emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildiler. Savcılıkta yapılan sorgulamanın ardından mahkemeye sevk edilen öğretmenlerden 5'i tutuklandı, 8'i adli kontrol şartıyla salıverildi. Başsavcılıktan yapılan açıklamada, tutuklanan öğretmenlerin kimliklerine dair bilgi verilmedi.

Öte yandan soruştruma kapsamında bir müze memurunun da tutuklandığı bildirildi.
banner844
Yorumlar (4)
isimler 5 yıl önce
isimleri neler
esnaf 5 yıl önce
durmak yok yola devam her aileden bır kısıyı alsınlarkı ondan sonra ak partnın oyu nıye düştu derler duzce savcısı dogru yoldasın devam et
aynen devam 5 yıl önce
Fetöcüler seçimlerde Ak partiye ters düştükten sonra, kendi adayları hakan şüküre bile oy toplayamadılar. bunlar o kadar çok değil ama yaptıkları hainlik çok büyük. O yüzden kökleri kazınıncaya kadar göz açtırmamak lazım.
kim 5 yıl önce
Isimleri