banner851

banner614

5 ŞÜPHELİ SERBEST BIRAKILDI!

banner619

Genç bir kızın kaçılarak İstanbul'da bir evde 5 kişinin tecavüzüne uğradığı iddiası üzerine başlatılan soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen 2'si kadın 5 şüpheli serbest bırakıldı.

banner846
Asayiş 20.10.2017, 11:05 20.10.2017, 18:20
12229
banner844

18 Ekim’de 20 yaşındaki H.K.'nın Azmimilli Mahallesi’nde sinir krizi geçirmesiyle ortaya çıkan iğrenç olayın ardından jandarma ekiplerince başlatılan soruşturma çerçevesinde gözaltına alınan 2‘si kadın 5 şüpheli Düzce Adliyesi’ne sevk edildi.

Genç kızın hastanedeki tedavisinin ardından alınan ifadesinde, 1 ay arkadaşlık yaptığı ve ayrılmak istediği kişi tarafından kaçırıldığını ve İstanbul'da tutulduğu bir evde kendisine 5 kişi tarafından tecavüz edildiğini iddia etmesi üzerine soruşturma başlatıldı.

Ailesinin 3 ay önce kayıp başvurusu yaptığı H.K. ifadesinde, kentte kafede garson olarak çalışırken isminin D.H. olduğunu ve avukatlık yaptığını söyleyen kişi ile tanıştığını, 1 ay arkadaşlık yaptığı bu kişinin yalan söylediğini ve cezaevi firarisi olduğunu öğrenince ayrıldığını belirtmişti.

D.H.’nin ayrıldıktan sonra sabah işe giderken kendisini zorla bir araca bindirip kaçırdığını iddia eden H.K., İstanbul'da bir evde tutulduğunu, D.H. ile birlikte 5 kişinin kendisine tecavüz ettiğini iddia etmişti. Genç kız, tutulduğu evden kaçarak otostopla Düzce'ye geldiğini ve başına gelenler nedeniyle evine gidemediğini ileri sürmüştü.

H.K.’nın ifadeleri doğrultusunda jandarma ekiplerince Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde başlatılan çok yönlü soruşturmada “Cinsel Saldırı”, “Fuhuş için Yer ve İmkan Sağlama”, “Uyuşturucu Madde Kullanma” ve “Uyuşturucu Madde Ticareti” suçlamalarıyla E.A . R.U., S.T., R.Y. ve A.A. isimli 2’si kadın 5 şüpheli gözaltına alındı.Ayrıca S.T’ye ait ikamette yapılan aramada bulunan bir miktar uyuşturucu maddeye el konuldu. Şüpheliler jandarmadaki işlemlerinin tamamlanması sonrası Düzce Adliyesi’ne getirildi.
5 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (17)
Duzce 4 yıl önce
Bu kadar suç işledikleri halde ellerini kollarını sallayarak dışarı çıkıyorlar nasıl bı Adalet bu eroin kullanıyor Ali koyma var kaçırma var fuhuş var daha ne olsun..... Adalet nerde
Ah ülkem 4 yıl önce
Bunlar iyi günlerimiz
081 4 yıl önce
Şimdi Jandarma,Polis,Vatandaş ve Mağdur ne yapsın? Hak,adalet ve vicdan nerede? Daha çok hukuk lazım. Yoksa daha çok can yanar. Allah kolluk güçlerimize sabır kuvvet versin.
Emre 4 yıl önce
Çaydırıcı cezalar olmadıkça bu gelişmelere devam edecek fanatik akp olduğum halde idam neden gelmiyor idam şarttir
Batandaş 4 yıl önce
O kadar çok masum içerdeki suçlulara yer kalmadı. Ah ülkem... Çoluğumuzda çocuğumuz da sahip çıkmak zorundayız.
Aziziye 4 yıl önce
Adam cezaevi firarisi diyorsunuz sonra serbest kalmış ben anlmadım. Nasıl bir hukuk nasıl birr karar.
Duzceli81 4 yıl önce
Arkadaş lar bu kötü durum yaşana bnım bu pisliklerı bırakmişlar bana yardım Eti'n adalet istıyrmmmm adalet nerde bnım aılem var bnım albımler var adalet ıstıyrm bunların ıcerıle gırmesın ıstıyorum sesınım duy Türkiye artik nesef alamiyrm
Cellat 4 yıl önce
İdam şart idam istiyoruz
Bi dürüm 4 yıl önce
İdam şart diyorsun da ceza almamışlar ceza serbest bırakılmışlar anlamıyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın