banner851

banner614

5 YAŞINDAKİ KÜÇÜK KIZIN KAFASINI PARÇALADI

Akçakoca’da sahipli pitbull köpeği, Kapkirli mahallesinde 5 yaşındaki kız çocuğuna saldırarak kafasını parçaladı. Olayda ağır yaralanan kız çocuğu, Bolu’da tedavi altına alındı.

banner619
Asayiş 26.09.2021, 16:05
8948
5 YAŞINDAKİ KÜÇÜK KIZIN KAFASINI PARÇALADI

Akçakoca'da pitbull cinsi köpek, 5 yaşındaki küçük kıza saldırdı. Saldırgan köpeğin sahibi olan komşuları tarafından pitbullun ağzından alınan A.İ.İ isimli kız çocuğu, derhal Akçakoca Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak burada ilk müdahalesi yapıldı.

Cüneyt Türkoğlu’na ait olduğu ileri sürülen pitbull cinsi köpeğin kafasını parçaladığı 5 yaşındaki kız çocuğunun Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Servisi’ne götürüldüğü öğrenilirken, yaralı kız çocuğunun ailesinin beslenmesi yasak olan pitbullun sahibinden davacı olduğu bildirildi. 

Tuncay Top / Akçakoca

Yorumlar (26)
Yeni Mahalleli 4 hafta önce
Pitbull Vahşi hayvan değil de o masum kız çocuğumu vahşi yani, ne olacak bu çocuğun psikolojisi? Bizim kanunlarımızda var boşluk, en ağır şekilde Cezalandırılmasını istiyorum. Saygılarımla
ByYorumcu 4 hafta önce
Bu köpeği ve sahibini hadım etmek lazım
Düzceli 4 hafta önce
Yine başladı hayvan düşmanları yorum yazmaya pitpull vahşi hayvan değil! Sahibi vahşileştiriyor bebek bakan pitbulae var. Ayrıca tabi düzce merkezde heryerde köpek olucak! Dünya sadece insanlar için mi var! Dağ başına açlığamı terk edilsin hayvanlar hadi ordan!
Latife polat 2 hafta önce
Onların gücü her zaman sağır ve dilsiz canlara yeter bilmezler ki suç köpekte değil onu yetiştiren sahibinde kendilerini savunamayan dilsiz ve Allah'ın onlara emanet ettiği güçsüzlere güçleri yeter yorumları okudum midem bulandı insanligimdan utandım
Ali 4 hafta önce
Aynısı senin başına gelirse anlarsın ol zaman
Adaletli 4 hafta önce
Al bütün başıboş köpekleri bahçende evinde bak!..
# 4 hafta önce
5 yasinda küçücük bir çocuğun kafasi parçalanmış boşuna mı yasaklanmış bu cins sen neden bahsediyorsun milleti hayvan düşmanı gibi gösteriyorsun
HALK 4 hafta önce
Bu caniliğe bir son verilmeli. GÜNAHTIR YAZIKTIR VALLAHİ VEBALDİR. Kardeşimize Rabbim acil şifalar versin İnşAllah.
buminhan 4 hafta önce
sahibine 500 milyar para cezası o pitbullda itlaf edilmeli..
halk 4 hafta önce
o köpek değil vahşi hayvan..sahibine en ağır para cezası gelmeli..
M.G 4 hafta önce
Bu köpeği niye saklarsın kimden korkuyorsunuz.yazık değilmi bu çocuğa.Senin çocuğun olsa ne yaparsın.Allah bu dünyada o çoçuğun hakkını senden alsın..
Vatandas 4 hafta önce
Bu kopek ozellikle duzce de cok bakanlara yada sahibine en agir ceza yazilmasi lazim bu kacinci pitbul dehseti
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın